Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Nietrzymanie moczy w ciąży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 8:57 am    Temat postu: Nietrzymanie moczy w ciąży Odpowiedz z cytatem

Ciąża wiąże się z licznymi charakterystycznymi dolegliwościami, wśród których najczęściej znajdziemy poranne mdłości czy na przykład zawrotach głowy.
To jednak nie sa jedyne objawy ciąży. Bowiem wiele przyszłych mam cierpi również na nietrzymanie moczu w ciąży.
Jeśli szukasz miejsca, w którym pomogą Ci pokonać tą dolegliwość, to sprawdź ofertę spzitala Medfemina we Wrocławiu - https://szpital.medfemina.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 12:23 pm    Temat postu: Re: Nietrzymanie moczy w ciąży Odpowiedz z cytatem

[quote="MniejszaNiz"]Ciąża wiąże się z licznymi charakterystycznymi dolegliwościami, wśród których najczęściej znajdziemy poranne mdłości czy na przykład zawrotach głowy.
To jednak nie sa jedyne objawy ciąży. Bowiem wiele przyszłych mam cierpi również na szpital.medfemina.pl/nietrzymanie-moczu-w-ciazy-i-po-porodzie/]nietrzymanie moczu w ciąży
Jeśli szukasz miejsca, w którym pomogą Ci pokonać tą dolegliwość, to sprawdź ofertę spzitala Medfemina we Wrocławiu - szpital.medfemina.pl//szpital.medfemina./quote]

Dzięki za polecenie moja ciężarna żona właśnie się boryka z tym tematem.
Nie jest łatwo kobietom w ciąży. Współczauję.

--------

wypożyczalnia samochodów

https://automaks.pl/kontakt/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie zakładać nowego tematu to mam pytanie odnośnie ciąży i ofert sklepów takich jak https://www.iwoman.pl/dziecko/ciaza/koszula-do-porodu-i-karmienia-jaka-wybrac-114323/ drogie panie jakie koszule do porodu i do karmienia wykorzystywałyście? Po czym poznać, że konkretna koszula będzie się nadawać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża wiąze się z licznymi problemami dla kobiet. Zdecydowanie chciałbym Wam polecić artykuł na stronie, w którym dowiecie się jakie są objawy ciąży . Jest to strona, na której znajdziecie wiele porad oraz informacji związanymi z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciąży rzeczywiście można mieć różne dolegliwości, sama pamiętam, że 4 miesiące męczyły mnie mdłości, wymioty. Bałam się jak to wpłynie na dziecko. Na szczęście badania prenatalne jakie przeszłam w 11 tygodniu ciąży uspokoiły mnie. Był to test nifty Łódź - w tym mieście mieszkam i szukałam gdzie najbliżej będę mogła takie badanie wykonać. Na wynik czekałam tylko 5 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim, którzy szukają miejsca gdzie zaopatrzą się w niezbędne urządzenia i artykuły medyczne polecam https://chlonne24.pl/majtki-chlonne-dla-mezczyzn. Jest to firma której głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych dla osób z nietrzymaniem moczu. Produkty jakie oferują odznaczają się wysoką jakością ale cena jaką posiadają jest korzystna dla każdego kupującego. Dodatkowo spotkacie się tam z miłą i fachową obsługą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, od dłuższego czasu szukałem dobrej placówki medycznej, która ma dobre osiągnięcia w zakresie opieki urologicznej. Mój ojciec ma problemy z prostatą i najwyższy czas zająć się tym problemem. Słyszałem, że szpital https://szpitalmazovia.pl/ ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i oferuje fachową diagnostykę oraz innowacyjne zabiegi w tym zakresie. Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl