Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Łóżka w szafie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1034

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 8:52 am    Temat postu: Łóżka w szafie Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu kumpel podesłał mi bardzo ciekawą ofertę łóżko chowane w szafie . Ja z tej oferty na pewno skorzystam bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niewielkiej sypialni warto wybrać łóżka pojedyncze. Pasują one do sypialni dla gości, zajmują też mniej miejsca. Widziałam, że na Marti Meble można takie kupić. Są one stylowe i modne, bo maja metalową ramę, więc pasują do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo cena jest w porządku, każdy powinien coś dla siebie wybrać. Tutaj możecie przejrzeć ich ofertę https://martimeble.pl/24-lozka-pojedyncze .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2283

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2023 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie sklep internetowy Drewik, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze fotele obrotowe, krzesła, meble wypoczynkowe i akcesoria, w tym np. czarny stojak na ręczniki . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2628

PostWysłany: Wto Lut 13, 2024 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dodatkowej przestrzeni w małym mieszkaniu z własnego doświadczenia wiem, że warto rozważyć łóżko na antresoli lub łóżko piętrowe https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewniane_Lozka-dla-dzieci_Lozka-pietrowe-dla-dzieci-264.html . Obie opcje pozwalają efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, umożliwiając jednocześnie komfortowy sen. Łóżko na antresoli pozwala wykorzystać górną część pokoju, pozostawiając miejsce na inne funkcje w dolnej części, na przykład na biurko czy strefę wypoczynkową. Z kolei łóżko piętrowe jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci, umożliwiając wydzielenie dwóch oddzielnych przestrzeni do spania w niewielkim pokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 899

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2024 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnych przypadkach na pewno jest to bardzo wygodne. Osobiście planuję odświeżyć wystrój mojej sypialni i zastanawiam się nad zakupem łóżka małżeńskiego od renomowanego producenta MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/17. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z takim łóżkiem? Jestem ciekawa, czy spełnia oczekiwania pod względem komfortu i designu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl