Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Remont...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Sob Lip 23, 2022 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest kilka ciekawych możliwości jeśli chodzi o zakup mebli przez internet, dlatego chcę Was zapytać o ofertę https://meble-mdpf.pl/meble-kuchenne-na-wymiar-w-rzeszowie/ czy Waszym zdaniem cena idzie w parze z jakością i warto zrobić zamówienie własnie tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 735

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także z mężem w trakcie remontu jesteśmy i tak sobie myślimy by zamówić plexi na wymiar zrobić różne dekoracje, np. ramki itd. Fajny materiał, przypominający szklo, a jednak dużo bardziej wytrzymały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja o wyborze podłogi spędzała mi sen z powiek i nie mogłam podjąć decyzji a czas uciekał. Mąż sam zadecydował o wykonaniu posadzki poliuretanowej co zlecił firmie https://www.jakposadzki.pl/oferta/posadzka-poliuretanowa/. Bardzo fajna ekipa, pomogli mi w decyzji o kolorze i bardzo sumiennie wykonali całą robotę. Przyznam szczerze że w życiu nie cieszyłam się tak bardzo. Teraz nie mam najmniejszego problemu z utrzymaniem czystości, super sprawdza się przy podłogówce, a komfort użytkowania i wygląd to prawdziwa bajka. Nie mogę uwierzyć że ta długo męczyłam się z szorowaniem płytek i fug a teraz siedzę i popijam kawę i tylko się uśmiecham że mąż wybrał tą opcję za nas i mi bardzo tym pomógł. Idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzenie poprawności zastosowanych metod i materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowników, stanowi jedno z zadań rzeczoznawcy budowlanego. Każdy kto decyduje się na generalny remont, powinien mieć namiar na rzeczoznawca budowlany Mam nadzieję, ze macie tego świadomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Sob Maj 13, 2023 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim sprawdzić fototapety tappy.pl , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania fototapety z motywami lasu. Czy wiecie jak dobrać odpowiedni kolor fototapety do wnętrz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie poszukiwania fachowca do malowania ścian i sufitów. Ostatnio w internecie trafiłem na taką stronę tu https://duluxprofessional.pl/porady/malowanie-scian-natryskowo-dlaczego-warto-malowac-sciany-pistoletem-i-jak-to-robic-prawidlowo/ Malowanie ścian metodą natryskową - pistoletem. Okazuje się że to metoda która dokładnie kryje ściany. A do tego jest szybka, sprawdza się na dużych powierzchniach. Może uda mi się znajdzie fachowca który posługuje się tą metodą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjną ofertę wysokiej jakości narzędzi posiada firma https://instar.net.pl/ Szczerze polecam to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też odnowić stare meble. Ja ostatnio korzystałam z usług tapicera meblowego i byłam bardzo zadowolona z jego usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 625

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas czeka remont w korytarzu i lakierowanie boazerii. Kiedyś chciałam się jej pozbyć, ale jednak dobrze, że tego nie zrobiłam bo przy odpowiednim kolorze i dodatkach we wnętrzu korytarz w boazerii może wyglądac naprawdę super i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż farba po prostu, bo jest dużo dłużej czysto w korytarzu, a to takie miejsce, gdzie ściany naprawde szybko się brudzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pią Cze 02, 2023 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie sprzętu budowlanego to możecie go wynająć dzięki bogatej ofercie firmy https://www.atutrental.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po remoncie przychodzi czas na sprzątanie i jest tyle do zrobienia, że ręce opadają.. Dlatego warto korzystać z takich ofert jak ta https://brudout.pl/sprzatanie-po-remoncie/ Zamówić usługę sprzątania po remoncie. Min umyją okna, framugi, doczyszczą drzwi i ściany, doczyszczą armaturę i płytki w łazience lub kuchni itp. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 625

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2023 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecicie jakiś super mocny klej do wszystkiego? Szukam kleju, który sprawdzi się w montażu różnych elementach przy remoncie. Szukam czegoś co jest cenowo w porządku, ale naprawdę dobrze trzyma. I żeby też aplikacja kleju nie była trudna, żeby było można precyzyjnie go nakładać, nawet na małe elementy. Polecicie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2023 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam szczerze polecić firmę remontowo wykończeniową jaką jest https://remohouse.pl/ Będziecie zachwyceni z wykonanych przez nich prac. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i wykonują je w bardzo wysokim standardzie. Nie tylko wykonują remonty ale i projektują wnętrza. Warto podjąć z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Sob Lis 04, 2023 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://fototapety-obrazy.pl/najmodniejsze-fototapety-jakie-wzory-warto-wybrac , na której znajdziecie wiele informacji na temat aranżacji wnętrz. Moim zdaniem fototapety daja ogromne możliwości podczas aranżacji wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Wto Lis 07, 2023 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remontujecie mieszkanie i szukacie dobrych drzwi wejściowych, to dobrym wyborem na pewno będa drzwi akustyczne KMT. Porządne stalowe drzwi, o świetnych parametrach jeśli chodzi o izoalcję akustyczną. Doskonale tłumią odgłosy z klatki schodowej, a przy tym są eleganckie i bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl