Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Protektory na tablety

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

albinaner



Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 2:14 pm    Temat postu: Protektory na tablety Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziecku Galaxy Tab S7 w ostatnim czasie. Pan w sklepie i producent zapewniają, że w tym modelu jest wzmocniona szybka, jednak wiadomo jak to z dziećmi bywa. Myślicie, że warto ją jeszcze dodatkowo zabezpieczyć folią ochronną? Jezeli tak to na jaki model się skusić i gdzie go najlepiej kupić? Z góry dziękuje za odpowiedzi forumowicze!

Czy takie szkło hartowane https://pancernik.eu/galaxy-tab-s7/szklo-hartowane będzie odpowiednie dla osoby która pracuje w ogrodnictwie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też się zastanawiam co jest lepsze szkło hartowane czy folia na stronie myyummie.pl trochę poczytałem artykułów na ten temat i nie do konca wiem na co się zdecydować. Mój telefon jest z tej wyższej półki wiec wiadomo, że trzeba go dobrze zabezpieczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl