Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jaki probiotyk przy antybiotyku?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 10:33 am    Temat postu: Jaki probiotyk przy antybiotyku? Odpowiedz z cytatem

Na jakie probiotyki warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka po antybiotykoterapii? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się tutaj podjąć racjonalną decyzję i jednak zapewnić im odpowiednie wsparcie na co dzień, aby nie poddawały się infekcjom i chorobom. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 277

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, no nie ma co kombinować, w aptece wam powiedzą, albo u lekarza. Czasem jednak warto się zastanowić, zanim się czegoś nałykamy. Może olejki konopne cbd https://cannabilove.pl/produkty/olejek-cbd/ warto sprawdzić, dla spokoju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni ale ja kupuję multilac baby dla swojego dziecka, kiedyś nam taki probiotyk zalecił pediatra i tego się trzymamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie antybiotykoterapia, warto byłoby w tym temacie powiedzieć parę słów na temat odbudowania flory u dzieci. Wiecie, jak długo trwa? Też do niedawna nie wiedziałam. Niestety moje dziecko chorowało i dostało antybiotyk. W tym wyniku postanowiłam dowiedzieć się nieco więcej. W ten sposób trafiłam na interesujący artykuł, który chciałabym polecić i wam. Możecie go znaleźć pod tym https://www.acidolac.pl/antybiotykoterapia-a-mikrobiota/jak-dlugo-u-dzieci-odbudowuje-sie-flora-po-antybiotykoterapii adresem w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2644

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja porad odnośnie zdrowia mojego dziecka często szukam na stronie https://www.aptekagemini.pl/poradnik/dziecko/zapalenie-ucha-u-dziecka-jakie-sa-jego-objawy/ mam pewność że są to sprawdzone porady od konkretnych osób, które liczą się ze zdrowiem dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl