Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zarabianie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 5:51 am    Temat postu: Zarabianie Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wszedłem na rewelacyjną stronę internetową jak szybko zarobić .Na tej stronie można się dowiedzieć o wielu sposobów na zarobek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako freelancer możesz sam ustalać swój harmonogram, pracować dla nieograniczonej liczby klientów i zarabiać dobre pieniądze! Ale mogą też pojawić się wyzwania, począwszy od zdobycia pierwszego zlecenia, a skończywszy na osiągnięciu większych zysków z projektów. Ważne jest nie tylko posiadanie umiejętności, ale także profesjonalne nastawienie. Bycie skutecznym i odnoszącym sukcesy jako freelancer oznacza traktowanie swojej pracy jak prawdziwego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porozglądajcie się po internecie propozycji jest dużo, ogłoszeń o pracę jeszcze więcej. Na pewno w waszej okolicy coś się znajdzie. Ja szukałam Ogłoszenia typu praca podkarpackie no i nie powiem, było w czym wybierać nawet Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem zdania, że zlecanie niektórych zadań dla freelancerów jest bardzo fajnym pomysłem i ja również tak robię. W końcu na stronie https://odfreelancera.pl/ bez najmniejszego problemu można znaleźć dużo ofert dla freelancerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś zawodowym kierowcom i poszukujesz pracy to skontaktuj się zhttps://www.cefahrer.pl/ jest to agencja pracy, która zapewnia opłacalną i pewną prace u niemieckich pracodawców. Dzięki stale rozwijającym się firmom transportowym zapotrzebowanie na pracowników ciągle rośnie. Polecam bardzo tą agencje bo pomogą oni wam przygotować swoje cv abyście jak najlepiej się mogli zaprezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Sie 13, 2021 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarabiać można również uczciwą pracą. Na terenie Niemiec coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na opiekunki dla osób starszych. Tutaj https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412-jak-zalozyc-firme-opiekunek-osob-starszych znalazłam artykuł, który dość mocno mnie zainteresował. Taka firma to rozwiązanie godne przemyślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie problem z pracą w Polsce? Różnie bywa co nie, zawsze jak coś to można pomyśleć o pracy za granicą, według mnie nie jest to najgorszym rozwiązaniem;) Ofert pracy nie brakuje. Mnie najbardziej interesowała praca Belgia - ofertyy z Fachpracy bardzo pomogly przyznaje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się jeszcze, że niestety ale nadal są w naszym kraju możliwości, że w danych zakładach pracy może dojść do zwolnień grupowych. Mi udało się przeczytać na stronie https://di.com.pl/jak-wyglada-odprawa-przy-zwolnieniach-grupowych-66659 jak w takich sytuacjach wygląda sprawa odprawy. Myślę, że to są dość ważne kwestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim a czy ktoś z was interesował się kiedyś założeniem firmy która zlecałaby badania na przykład żywności ? coś w stylu tej firmy hhttps://hamilton.com.pl/oferta/badania-techniczne-i-srodowiska-pracy/badania-techniczne-i-srodowiska-pracy/ , czy waszym zdaniem jest to dochodowy interes?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na pewno prowadzenie własnej firmy jest czymś ważnym i muszę przyznać, że ja właśnie się na takie kwestie nastawiam. Zresztą zobacz, iż od nowego roku pojawi się polski ład i moim zdaniem warto jest wiedzieć jakie zmiany nastąpią dla nas wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnej agencji interaktywnej? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.iap.pl/?id=wiadomosci&nrwiad=938012 , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł dotyczący funkcjonowania strony i sklepu internetowego. Co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy z nas myślał czy jest to możliwe żeby siedząc w domu zarabiać, jak najbardziej jest to mozliwe mnóstwo ludzi, młodzieży zarabia w taki sposób, mało tego utrzymują się z takiej pracy i żyją na naprawdę godnym poziomie. Zarabianie w internecie jest dość proste, więc wchodźcie na https://www.moneyo.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że możliwa jest praca Wrocław w domu, zdalnie. Tylko nie można mówić "siedzi w domu i zarabia". Praca to praca , w domu czy w biurze tak samo wymagająca. Trzeba to brać pod uwagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 604

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze płatna praca, odpowiedź to branża budowlana. Jak zdobyć uprawnienia budowlane - https://sbm-szkolenia.pl/jak-zdobyc-uprawnienia-budowlane/ możemy przejść odpowiednie szkolenie i zdać egzamin. W branży budowlanej to przepustka do lepszej posady, oczywiście nic nie zastąpi również doświadczenia, które także na początku będziemy zdobywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 963

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarabianie jest fajne. Warto być niezależnym, bo to naprawdę cieszy, jak człowiek kupić coś "za swoje". Ja teraz zaczęłam działać jako konsultantka, bo studiuje i chciałam sobie dorobić i powiem wam, że jestem zadowolona. Jakbyście chcieli kontakt avonu - to nie ma problemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl