Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Inspiracje na przedpokój
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1477

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2023 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, ze dla mnie również takie kwestie są dość ważne i chcę jeszcze powiedzieć, że niezwykle istotną opcją jest to aby wiedzieć również czy warto mieć w ogóle dywan w domu. W każdym razie najlepiej sprawdź co o tym piszą w sieci i ja jestem zdania, że takie kwestie są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, w przypadku remontu, czy urządzania mieszkania ważne są kwestia związane z praktycznością. Takie meble muszą być praktyczne. Równie ważny może być np. pantograf do szafy . Z tego, co widziałem, to mogą być bardzo różne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to znalazłam fajne inspiracje na urządzenie salonu https://www.cs-trudnesprawy.pl/salon-na-miare-wersalu/ - może też komuś z was się przydadzą.... Ja tam nie powiem, bo lubię sięgać po takie poradniki, ponieważ człowiek wie z jakich opcji skorzystać? Na co zwrócić uwagę itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde pomieszczenie z łatwością zaaranżujecie dzięki wizycie w sklepie https://sklep.tobo.pl/category/zyrandole?horizontal Wszystkie produkty jakie oferuje ten sklep posiadają bardzo wysoka jakość i niezbędne atesty bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości oraz higieniczne. Dodatkowo ceny w tym sklepie są przystępne dla każdego portfela. Osobiście dzięki nim zaaranżowałam w jednym miejscu cały dom i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję solidnych i estetycznych rozwiązań do przechowywania, głównie w przedpokoju w szafach. Dlatego zwróciłem uwagę na ofertę firmy FENWIT https://fenwit.pl/pudelka-drewniane-pojemniki-z-drewna. Ich pudełka drewniane i skrzynki wyglądają na solidnie wykonane. Chciałabym jednak poznać więcej szczegółów na temat ich konstrukcji i materiałów użytych do produkcji. Czy ktoś może podzielić się swoją wiedzą na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl