Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Macie lokatę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fendo



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 9:36 am    Temat postu: Macie lokatę? Odpowiedz z cytatem

Ilu z was ma lokatę? Z narzeczonym zastanawiamy się czy właśnie pieniędzy z wesela nie wrzucić sobie częściowo na lokatę niech sobie rośnie w spokoju powoli, nie wiemy co prawda na którą... Wydaje się, że według tego rankingu http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty chyba w idea banku się najbardziej opłaca ale sama nie wiem... coś podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się akurat wydaje, że lokaty są teraz raczej nieopłacalne. Oprocentowanie jest naprawdę bardzo niskie. Pomyśl i poczytaj sobie online czy bardziej opłacalne by nie było na przykład inwestowanie w złoto. Jest już sporo zaufanych, sprawdzonych miejsc gdzie możesz kupić monety czy sztabki, a sprzedać możesz na przykład przez takie serwisy jak tutaj. Najważniejsze jest chyba, żeby nie kupić akurat złota kiedy jest bardzo drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o inwestowaniu pieniędzy ? Czy sami to robicie ? Jezeli jestescie zainteresowani inwestycją Waszego kapitału , to ze swojej strony serdecznie polecam Wam https://viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wolę lokować pieniądze w numizmatykę oraz filatelistykę, czyli zakup monet oraz znaczków, które swoją drogą mogą przynieść nawet fortunę. Dlatego jeśli chcesz znaleźć wyjątkowe propozycje to koniecznie sprawdź sklep https://znaczkopol.pl/kraj/polska w którym znajdziesz znaczki z całego świata i także z Polski z okresu PRL, czy wojny. Gwarantują dobry stan i przystępne ceny, więc na przyszłość będzie to dobra opcja inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze lokaty to bardzo bezpieczny i mało efektywny sposób inwestowania pieniędzy. Moim zdaniem jeśli liczycie na prawde na jakiś poważniejszy zysk, dobrym rozwiązaniem będzie zainteresować się kryptowalutami. Sporo informacji na ich temat znajdziecie tutaj http://kryptosi.pl/ i jak najbardziej polecam wam odwiedzić te stronę, na prawdę warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

empa



Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam u siebie taką lokatę i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Roksanajj2



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 83
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty nie gwarantują teraz zbyt dużego zysku, ale na pewno jest to lepsza opcja niż trzymanie pieniędzy w skarpecie. Jeśli nie wiesz, którą lokatę wybrać, zobacz tutaj listę najpopularniejszych lokat w ostatnim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl