Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Import maszyn z Chin do Polski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 4:36 pm    Temat postu: Import maszyn z Chin do Polski Odpowiedz z cytatem

Bardzo przypadkowo od kumpla dowiedziałem się o rewelacyjnej firmie maszyny z chin . Z tej firmy na pewno bardzo szybko skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne towary sprowadza się z Chin i wiele osób czy firm właśnie na taką opcję się decyduje, jest to opłacalne. Jak ktoś się na tym nie zna to może tego rodzaju usługi zlecić firmom, które się w tym specjalizują. Jeśli chodzi o import z Chin to godna uwagi jest firma https://www.discolm.pl/import-z-chin/ . Mają duże doświadczenie w tym co robią, swoje magazyny i dopinają wszystko od strony formalnej. Klient otrzymuje polską fakturę na zamówiony towar. Wszystko na etapie przyjęcia zlecenia jest ustalane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można i tak, ja nawet o tym nie pomyślałam. Trzeba by było dowiedzieć się jakie są koszty takich maszyn, a także i sam koszt transportu, bo na pewno nie będą to niskie pieniądze. Jak potrzebujecie maszyn do swojej firmy to powinniście zajrzeć sobie na stronkę https://gizo.pl/wynajem/ Tu można nie tylko kupić w dobrych cenach wózki widłowe, podnośniki, maszyny budowlane, ale też firma prowadzi bardzo korzystny wynajem. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie mam do nich zaufania. Co innego kupując w firmie w Polsce, tak by mieć pełną obsługę, a nie bujać się z nienaprawionym sprzętem, który można już wtedy jedynie na złom oddać. Jak kupować maszyny przemysłowe czy sprzęt budowlany to tutaj https://maufer.pl/wozidla-i-miniwywrotki/ O nic się nie trzeba martwić. Zobaczcie na przykładzie choćby mini wywrotki, jaki to nowoczesny sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku sprowadzałem maszyny z Chin, ale cały proces trochę się skomplikował i musiałem wybrać się tam osobiście. Nie miałem zbyt wile czasu, a musiałem szybko załatwić wizę przed wyjazdem, kolega polecił mi, żebym spróbował skorzystać z serwisu doradztwa konsularnego https://www.serwiskonsularny.pl/ i szczerze, jeśli kiedyś też staniecie przed takim zadaniem to zdecydowanie skorzystajcie z pomocy. To świetni specjaliści, udzielą wszystkich niezbędnych informacji i pomogą dopełnić wszystkich formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Nie Mar 13, 2022 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto byłoby też się orientować w takich kwestiach, gdzie możecie kupić i części do wózków widłowych, czy też do innych maszyn. Wiecie, ni sztuką jest zakup sprzętów, bo też trzeba wiedzieć gdzie i jak można je naprawić. Tutaj https://tsl-biznes.pl/powierzchnie-magazynowe/czesci-do-wozkow-widlowych-gdzie-je-zamowic-sprawdz macie artykuł jak sprawdzić sobie , gdzie zamówić części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujecie strony na której znajdziecie części zamienne do maszyn budowlanych? Polecam Wam części do koparek hitachi , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z częściami zamiennymi. Według mnie warto zainwestować w sprawdzony sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sob Cze 24, 2023 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jesteśmy w temacie importu towarów, to co powiecie też na temat eksportu? Macie w tym temacie jakąś wiedzę? Nie ukrywam, że mocno interesuję się wszystkimi tematami i wiem, że dość popularny jest export kazachstan , ale nie wiem dokładnie na jakich zasadach się odbywa i czy faktycznie jest to dobra opcja, aby taki eksport swoich towarów organizować. To jednak nie zmienia zdania, że warto interesować się handlem międzynarodowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałabym kupić takie maszyny na miejscu, od sprawdzonych producentów. Nie opłaca się zapłacić mniej a potem mieć kłopot z naprawą takiej maszyny, przecież nie będzie ona wysyłana do Chin w tym celu. Są serwisy które naprawiają maszyny, ten https://banat.pl/naprawa-regeneracja/regeneracja-pomp-hydraulicznych/ podejmuje się napraw i regeneracji elementów hydrauliki siłowej na przykład. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że słabej jakości części czasami naprawiać nie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl