Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Czy warto jest korzystać z usług projektanta wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 1:18 pm    Temat postu: Czy warto jest korzystać z usług projektanta wnętrz Odpowiedz z cytatem

Witam! Kochani poradźcie mi! Czy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz w domu remontowanym od podstaw. Nie ukrywam, że chodzi o kwestię finansową. Czy dużo z Was mialo najpierw projekty???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to zależy od projektanta ale ja bym drugi raz nie wzięła. Bardzo drogie są te usługi a w zasadzie pomogło nam to tylko uporządkować to co mieliśmy w głowie a nic nowego nie wyniosło,poza uwagami że to czy tamto to teraz hit wnetrzarski ale czy to do nas pasuje, jakie są nasze potrzeby to już niekoniecznie uwzglednialo.

Ostatnio zamawiałam sobie szare meble do salonu w tym sklepie. Zerknij sobie na zdjecia, na stronie jest wiele inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Nie Mar 21, 2021 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz sama zdecydować. Przyznam ci się, że ja początkowo chciałam wszystko oddać w ręce projektanta. Nie czułam się pewnie w aranżacji wnętrz. Jednak zaczęłam najbezpieczniej od przedpokoju. Zamówiłam sobie szafę https://sklep.akord.net.pl/105-szafy-do-przedpokoju wybrałam kolor i dodatki ... spodobało mi się. Także w końcu wszystko zrobiłam sama. Najpierw spróbuj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie trafiliście na kiepskiego projektanta. Ja na pewno już nigdy sam nie będę "projektował" swoich wnętrz, po tym jak zobaczyłem jak robi to profesjonalista. Nam projekt całego domu stworzyła pani Sandra Mayer, która prowadzi biuro - https://mayer.org.pl/ . Widać, że jej praca, to jej pasja. Nie tylko zrobiła projekt, ale przede wszystkim dopasowała go do naszych gustów i potrzeb. Sprawiła że wnętrze jest funkcjonalne a równocześnie niebanalne. Wprowadziła kilka bardzo ciekawych rozwiązań, na które sami nigdy byśmy nie wpadli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Sie 11, 2023 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My skorzystaliśmy i nie żałujemy. Biuro projektowe Toka Home stworzyło dla nas super łazienkę i salon
Projekt cudny, dobry kontakt podczas współpracy i ogromne zaangażowanie Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 220

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto. Jak chcesz zobaczyć jak pracują i posłuchać to w weekend masz taką możliwość w Warszawie w Domotece, wiele wykładów o aranżacji wnętrz jak i wyborze projektu domu. Architekci zaprezentują swoje nowe projekty na wykładzie https://domoteka.pl/domodesign/wyklad_dom_baby_jagi_nowa_koncepcja_przestrzeni_w_naturze_pole_architekci/ , co jeszcze w programie jest przewidziane to odsyłam na stronę. Warto tam być naprawdę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl