Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zrób bliskim niespodziankę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

padol



Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 8:32 pm    Temat postu: Zrób bliskim niespodziankę Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz pomysłu na prezent albo nietypowe oświadczyny, może po prostu wynajmij w naszej firmie niesamowitą usługę sky taxi , przekonaj się co możemy Ci zagwarantować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy pomysł na prezent jest oryginalny. Czasami trzeba sobie pomóc przykładowo przeglądając w sieci różne oferty, żeby znaleźć naprawdę coś wyjątkowego... Ja ostatnio miałam problem z wyborem prezentu dla mojego ojca, ale ostatecznie wpadłam na stronę https://beardman.pl/kategoria/brzytwy-do-golenia gdzie spodobała mi się brzytwa. Stwierdziłam, że to właśnie będzie doskonały prezent dla niego. Także niedługo złożę zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Iwonkaa



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci zerknąć na stronkę https://barbercompany.pl/ znajdziesz tam świetne produkty do stylizacji brody Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, z tego co wiem, to tutaj https://www.taniaksiazka.pl/michalina-wislocka-sztuka-kochania-gorszycielki-violetta-ozminkowski-p-1519310.html możecie zakupić nie tylko książki, ale także gry planszowe czy zabawki dla naszych najmłodszych. Wiem, że mają też często promocje, na których można zakupić książki w naprawdę niskich cenach. Dajcie znać, co uważacie o tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o niespodzianki to wiadomo, że każdy z nas je lubi. Dlatego też ja zazwyczaj kupuję przez internet coś fajnego dla najbliższych. A że od jakiegoś czasu zbieram takie cashbacki to może przy okazji trafi mi się jakaś ciekawa oferta. A że zarejestrowałam się na tym serwisie net-pocket to wiem w jakich sklepach mają ciekawe okazje cenowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl