Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sprzęty pomiarowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 7:57 am    Temat postu: Sprzęty pomiarowe Odpowiedz z cytatem

Skąd bierzecie różne sprzęty pomiarowe do domu? Chodzi mi o mierzenie temperatury czy wilgotności. U moich rodziców w domu, którego jedna część ma już ponad sto lat, a druga część dobudowana później nie jest tak stara, ale już ponad pięćdziesiąt lat ma. W niektórych miejscach jest bardzo wilgotno i chcę kupić przyrząd do pomiaru wilgotności. Znalazłem firmę https://www.test-therm.pl/ i zastanawiam się, czy taki miernik wilgotności od nich będzie dobry. Są wyspecjalizowani w sprzedaży różnych mierników, ale jednak wolę dopytać, czy ktoś z ich usług korzystał. Moi rodzice to już starsi ludzie i wiadomo, że zbyt duża wilgotność w pomieszczeniach nie wpływa pozytywnie na zdrowie. Chcę im ograniczyć wchodzenie do tych najbardziej niebezpiecznych dla nich pomieszczeń, by po prostu nie przebywali tam za długo. Jeśli się uda, to pewnie przeprowadzimy remont, ale wiadomo, najpierw trzeba zebrać środku, a dopiero potem myśleć dalej. Obawiam się, ze najbardziej problematyczna będzie łazienka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ja nie powiem, potrzebowałabym czegoś takiego. Będzie u nas robiony odwiert specjalnym sprzętem i ma być stawiana studnia . Wiem co prawda, że to kwestia indywidualna, ale o studni zawsze myśleliśmy. Pytanie tylko, ile może kosztować taka inwestycja? Jak mam wybierać Watermark pompy głębinowe ? Tu https://www.sklep-watermark.pl/pompy-glebinowe link.

Ostatnio zmieniony przez maciejka dnia Wto Sie 02, 2022 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii zdrowia również mamy różne sprzęty pomiarowe, które mogą pomóc, a jednocześnie także ratują nam życie. Taka próba wysiłkowa Lublin odbywa się w gabinecie, a właśnie to nasze tętno i inne sprawy bada odpowiednia maszyna. Oczywiście można też otrzymać badanie holterem do zrobienia w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Sty 15, 2023 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jest kilka takich maszyn potrzebnych do firmy i zastanawiam się nad zleceniem ich budowy firmie http://tanienoclegitorun.pl/ogloszenie/ferrotech która w tego typu usługach posiada bardzo duże doświadczenie i cena wydaje się być dobra jakosciowo. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl