Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Naprawa dylatacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2174

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 1:34 am    Temat postu: Naprawa dylatacji Odpowiedz z cytatem

Witam! Zależy mi na kontakcie do firmy, która wykonuje uszczelnienie oraz naprawę dylatacji. Czy możecie mi kogoś polecić? Najlepiej sprawdzone i profesjonalne firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 434

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie firmę Proizol. Myślę, że nie będzie żadnego problemu, aby zajęli się takimi pracami u Ciebie, bo ogólnie wykonuje je w wielu miejscach profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2174

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem o takiej firmie, ale bardzo chętnie sprawdzę, bo poprzednia firma ewidentnie wykonała swoją pracę, a teraz okazuje się, że jest już zamknięta... Teraz muszę faktycznie znaleźć kogoś odpowiedniego do takich prac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 434

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to myślę, że tutaj na pewno będziesz zadowolony, bo we właściwy sposób się wszystkim zajmą. Firma przyjeżdża, wycenia, wszystko dobiera i profesjonalnie się wszystkim zajmuje. Mają spore doświadczenie i wielu profesjonalistów w składzie, więc zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 231

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://proizol.pl/uszczelnienie-i-naprawa-przeciekow/ można o nich znaleźć więcej informacji, jak i od razu bezpośredni kontakt, więc polecam sobie zerknąć, gdyby była taka potrzeba. Myślę, że szybko uda im się do Ciebie dotrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl