Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Posadzka żywicza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 7:39 am    Temat postu: Posadzka żywicza Odpowiedz z cytatem

W tym zakresie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów to na pewno warto wziąć pod uwagę takie rozwiązania jak co na balkon zamiast płytek jeżeli planujecie wykonanie posadzki z żywicy, która jest oraz częściej wykorzystywana. Tym bardziej, że w Techniart znajdziecie to co potrzebne w dobrej cenie i oczywiście ze sprawną realizacją poszczególnych zamówień. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja wam jeszcze od siebie podpowiem, że jeśli chodzi o takie posadzki, to firma CleanFactor może Wam je bez problemu posprzątać. Zajmują się tym fachowo, niezależnie do tego, czego potrzebujecie. Co wy na to? Warto na coś takiego się zdecydować ? Czy jednak zmuszacie pracowników do porządków różnego rodzaju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio skorzystałem z usług firmy Termolit, która wykonała dla mnie posadzka anhydrytowa i mogę ich szczerze polecić wszystkim zainteresowanym. Wszelkie pracę przebiegły bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów, a kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co udało mi się znaleźć jest kilka ciekawych możliwości na zrobienie posadzki np. http://www.experimentarium.pl/post/pianobeton szczególnie wykorzystywane w tworzeniu posadzek w marketach czy centrach handlowych. Kojarzycie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do posadzek to najlepszym z dostępnych rozwiązań są farby chlorokauczukowe do betonu. Te preparaty trwałą, szczelną i antypoślizgową powłokę, która jednocześnie poprawia estetykę danego pomieszczenia . Warto zorientować się w temacie i wybrać cos odpowiedniego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że sama ostatnio poszukiwałam jakiś specjalistów, którzy byliby w stanie zaproponować mi taką usługę jak czyszczenie posadzek. Słyszałam, że tutaj https://www.eco-para.eu/czyszczenie-posadzek można liczyć na tego typu pomoc. Nie ukrywam, że nie ma w tym temacie żadnej wiedzy, więc liczę na ich wsparcie pod tym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele osób zna i decyduje się na posadzkę z mikrocementu a jest to super rozwiązanie. Po zakończonej budowie siedzieliśmy nad dylematem związanym z podłogą ponieważ mamy dzieci a nie chciałam tracić czasu na szorowanie podłogi. Pomyśleliśmy wtedy właśnie o mikrocemencie i poprosiliśmy firmę https://www.jakposadzki.pl/oferta/mikrocement-podloga/ o wycenę i jakieś szczegóły jak to wszystko wygląda. Bardzo fajnie mi wszystko przedstawili i tak teraz od kilku miesięcy mam uważam najlepsze z możliwych rozwiązań. Pracę wykonali szybko i bardzo sumiennie a w całym domu mamy ogrzewanie podłogowe. Komfort użytkowania jest niesamowity i oczywiście brak fug do szorowania, nie wspominając już jak bajecznie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl