Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wypadają Ci włosy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

ediki



Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 2:45 pm    Temat postu: Wypadają Ci włosy? Odpowiedz z cytatem

Masz od lat problem wypadających i cienkich, łamliwych włosów? A co powiesz na naszą terapia na porost włosów ? Dzięki tym preparatom zauważysz w szybkim tempie zdecydowane efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

danutella42



Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 10:49 am    Temat postu: Olejowanie włosów Odpowiedz z cytatem

A ja polecam na wypadające włosy - olejowanie włosów. Jest to zabieg, który można samemu wykonać w domu i nie są potrzebne jakieś specjalistyczne składniki. Czy ktoś już próbował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dasmak



Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to olejowanie na prawdę działa?
_________________
right page
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lemik



Dołączył: 21 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych przypadkach może pomóc przeszczep włosów. Wiele osób decyduje się na takie zabiegi nie ma w tym nic wstydliwego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Aleksa



Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 39

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, to bardzo trudna dolegliwość i ciężko coś temu zaradzić. Chyba trzeba wtedy zacząć zażywać jakieś witaminy. Jest taki jeden ekologiczny produkt, z którym spotkałam się na reklamach, ale jeszcze nie wiem, jak on działa. Podobno jest świetnym antidotum szczególnie na wypadanie włosów . Myślicie, że mogłabym spróbować tych smakowitych żelek Hair Care Panda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

heniutek



Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:55 am    Temat postu: nietolerancja pokarmowa Odpowiedz z cytatem

Znajoma miała straszny problem z wypadaniem włosów. Pani doktor zleciła jej zrobienie testów przez https://eurolinefood.pl/ i okazało się, ze ma nietolerancję pokarmową na niektóre produkty. Po wykluczeniu ich z diety problem minął. Dowiedz się więcej na ten temat, bo być może i Tobie doskwiera ten problem i podłoże tkwi w źle dobranej diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 1,5 miesiąca stosuję kapsułki Oeparol na skórę, włosy i paznokcie i efekt jest niesamowity. Paznokcie się nie łamią, włosy nie wypadają podczas czesania i skóra jest bardziej nawilzona, promienna. Mozna poczytać sobie na: http://oeparol.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pleks



Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można udać się na zabieg przeszczepu włosów. Takie zabiegi stają się coraz bardziej popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie włosów może mieć różne przyczyny. Jeśli włosy wypadają Wam już długo czas i nie widać poprawy to warto udać się do endokrynologa aby zbadać tarczycę. Czasem powodem wypadania włosów jest choroba Hashimoto. Jeśli zdiagnozują ją u Was to nie ma co się załamywać. Z dokuczliwymi objawami np wspomnianym wypadaniem włosów można sobie radzić. Są nawet specjalne turnusy dla chorych na Hashimoto organizowane przez Primaverę w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/program-opanuj-hashimoto . Na takim turnusie można dowiedzieć się jak zadbać o swoje zdrowie i urodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłopotliwa sprawa, zwłaszcza kobiety się stresują jak mają taki problem; wiem po sobie. Ja słuchajcie kupiłam sobie https://www.wapteka.pl/alpepharma-skrzyp-optimal-30-tabletek-18038,p ; nawet nie dyszkę kosztują, a według mnie są skuteczne; również na skórę i paznokcie wpływają, nie tylko na włosy; w składzie dodatkowo wit. C, biotyna, cynk i niacyna. U mnie pomocne, najpierw dłuższy czas brałam 2 tabletki dziennie, a teraz 1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aster



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy z wypadaniem włosów mogą być spowodowane nieodpowiednim sposobem odżywiania. Wtedy wcale nie pomoże branie suplementów czy dodatkowych witamin. Przeszczepianie włosów też nie będzie dobre bo to nie jest działanie usuwające przyczynę. Warto zmienić dietę tylko nie zawsze samodzielnie wiadomo jak to zrobić. Z pomocą może przyjść dietetyk, który zanim wyznaczy dietę przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Dopiero na podstawie zebranych informacji ułoży dietę ściśle dopasowaną do danego przypadku. Napewno taką metodę działania mają w http://centrumdietetyki.com ale to raczej teraz norma w dobrych gabinetach dietetycznych. Ja na szczęście nie mam problemów z wypadaniem włosów - gdyby jednak tak się stało, to pierwsze co brałbym pod uwagę to codzienna dieta. Czy w spożywanych posiłkach nie ma czegoś co może szkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy dbać o swoje zdrowie i dlatego polecam naturalne kosmetyki do włosów jak te https://www.bee.pl/9473-inne-henny-i-naturalne-farby Kosztują niewiele a wybór jest ogromny i poza tym mają wiele innych naturalnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zauważyłam że moje włosy nabrały blasku, nie sa już matowe. To zasługa tego kosmetyku https://www.maxdrogeria.pl/joanna-multi-blond-reflex-rozjasniacz-w-sprayu-p2969 Rozjaśniacz w sprayu sprawił że włosy stały się pełne blasku a w dotyku są bardzo delikatne, aksamitne. Może tez sprawdzicie - jeśli macie problemy z wyglądem włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

andrzej_w



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomagają ziołowe odżywki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że o włosy należy odpowiednio dbać. Nie tylko ważne jest regularne chodzenie do fryzjera, ale również mycie czy stosowanie odpowiednich kosmetyków w domu. Tutaj https://migliori-integratori.it/3-erbe-per-la-perdita-di-capelli-causata-da-seborrea/ możecie poczytać o wpływie ziół na włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl