Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jaki powód aby nie iść na wesele ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

conduole80



Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Cincinnati

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 3:53 pm    Temat postu: Jaki powód aby nie iść na wesele ? Odpowiedz z cytatem

Witam, zostałem zaproszony na wesele do mojej koleżanki z, którą znam się od zawsze chodziliśmy razem do klasy i mieszkamy w jednej bardzo małej wsi. Zaprosiła mnie na wesele na ,które nie chcę iść, bo wgl nie jestem imprezowiczem nie mam dziewczyny i bym siedział zamulony do rodziny również nie chodzę ale tam mam alibi a tu nie i nie mam argumentu, żeby odmówić. Bardzo proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

tres



Dołączył: 09 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz w końcu udać się na kurs tańca i nauczyć się tańczyć. Poznasz dziewczynę, później z nią na wesele i zabłyśniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja nie wiem, co możesz powiedzieć... Wiem, że już sobie lepiej, albo gorzej poradziłeś, ale prawda jest taka, że to też nieładnie i nieelegancko tak zrobić. Jednak jeśli masz problem z tym, to już nie będę więcej mówić. Ogólnie ja się szykuję na przyjęcie koleżanki i wiem, że tam będzie fotograf ślubny Warszawa robił zdjęcia. I mam nadzieję, że uda mi się naprawdę ładnie wyglądać, bez względu na wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zdania, że nie warto robić komuś przykrości, tylko dlatego, że się czegoś boimy, ale to jest moje zdanie. Jakbyś potrzebował kursu tańca, to mamy przecież Siemanko https://www.siemankostudio.pl/ w Gdańsku. To już tak na przyszłość, nie w kwestii tego spotkania, bo już pewno dawno po nim. Na pewno jest to bardzo dobre miejsce do nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro w tematach weselnych jesteśmy to od siebie polecam Ci zerknąć na ofertę https://aparthotelzyrardow.pl/oferta/wesela/ wydaje mi się, że sale weselne ktore mają w ofercie są bardzo ładne i opłaca się w tym miejscu zorganizować wesele. Daj znać czy moj wpis okazał się pomocny ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie usług profesjonalnego fotografa, to co powiecie na usługi fotografia rodzinna ? Sam z nich korzystałem niejednokrotnie, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie, a wszelkie informacje oraz portfolio znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl