Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Styl twojego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry pomysł z tym kamieniem jako blaty, widziałam taką aranżacje kuchni z płyta indukcyjną z polem adaptiva również od Candy i przyznaje że wygląda to bardzo ładnie. Ja remont dopiero planuje, i chyba bez kuchni na wymiar się nie obejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bjorn22



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 32

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewna znajda sie tu osoby, ktore maja w planach remont domu/mieszkania. Dlatego chcialbym Wam polecic płytki kamienne , poniewaz moim zdaniem wykonczenia wnetrz z kamienia robia ogromne wrazenie i nie sa az tak drogie jak wiekszosc z Was mysli. Maja swietna oferte, dostosowana do kazdych gustow, poniewaz w swojej ofercie maja roznorodny kamien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie kamień wygląda bardzo ciekawie, ale zobaczcie ten pomysł, powiedziałabym cieplejszy od kamienia http://www.greenmood.pl/akcesoria/obrazy/ Mozna tym dekorować zarówno domy i mieszkania, ale również wnętrza w firmach. Mnie to bardzo zachwyciło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze bardzo podobały się wokół domu lampy oświetlenia ulicznego to bardzo fajny dodatek który nie dość że ładnie wyglada w dzień to nocą rozświetla cały teren. Lampy oświetlenia ulicznego to bardzo dobry pomysł posiadając dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie wiem jak określić styl mojego domu. Wiem na pewno, że bardzo podobają mi się Fototapety, które mam na ścianach i uważam że to najlepszy z możliwych dodatków do aranżacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

atek



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas przeważa jasny kolor. Jest to głównie szarość, tylko w sypialni mamy błękit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic oferte firany do salonu , poniewaz uważam iz jest swietna. Firanki to piękna ozdoba dla każdego okna, które nadają pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Na stronie znajdziecie m.in. : firany na metry, haftowane, szyte na miare i wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasonka



Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodzi po głowie, aby wybrać się prezentację firmy http://krajanki.pl/oficjalne-pokazy-i-prezentacje-spolki-clavam-sp-z-o-o-zobacz-opinie Znalezione przeze mnie opinie w Interencie wskazują, że można od nich kupić porządne wysokiej jakości sprzęty. A Wy c sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 4:44 pm    Temat postu: Re: Styl twojego domu Odpowiedz z cytatem

hiraem napisał:
W jakim stylu masz wykończony swój dom? Sprawdź jak prezentują się nowoczesne zegary i przekonaj się sam jakie to proste.

Też zakochałam się zegarach, mam puste sciany i tylko ten zegar: https://www.modernclock.pl/pl/duze-zegary/35-zegar-sheen-1.html#/25-kolor_tarczy-black świetnie się prezentuje na ścianie w kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poollannika napisał:
U mnie w domu w sumie nie ma konkretnego stylu Smile Ale za to z mężem zdecydowaliśmy się na Fototapety na ścianach i uważam, że była to świetna decyzja. Dzięki nim nasze mieszkanie ożyło!

Fototapety wyglądają super do tego duży zegar https://www.modernclock.pl/pl/ na całą ścanę i wymażona kuchnia gotowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bobbud



Dołączył: 11 Sie 2018
Posty: 30

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jednak chcielismy konsekwentnie ustalić jeden styl przynajmniej jesli chodzi o konkretne wnetrze. Sam nie znosze chaosu wiec po prostu nie czulbym sie komfortowo we wnetrzu z roznymi koncepcjami. Lubimy minimalistyczne, uporzadkowane aranzacje z minimalna iloscia kolorow i dodatkow. Rzadza u nas glownie w wyposazeniu szarosci i beze no poza jadalnia i białym stolem z salonów agata ktory ma byc kontrastem do reszty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 6:07 pm    Temat postu: Re: Styl twojego domu Odpowiedz z cytatem

hiraem napisał:
W jakim stylu masz wykończony swój dom? Sprawdź jak prezentują się nowoczesne zegary i przekonaj się sam jakie to proste.

Ja polecam zajrzeć https://www.modernclock.pl/pl/ mają spory wybór zegarów i każdy znajdzie coś dal siebie. Ja kupiłam u nich zegar w kształcie ziemi. Wygląda świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam sie nad małym odświeżeniem swojego salonu i pomyślałam o tego typu http://www.fototapety24.net/ fototapetach. Powiedzcie mi co sądzicie o takim rozwiązaniu? Według was to dobra opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić strone https://www.xxlgastro.pl/pl/saro-radelko-do-pizzy-pt-100-100mm.html , na której znajdziecie profesjonalne wyposazenie kuchenne dla firm oferujących usługi gastronomiczne. Według mnie maja najlepsza oferte gastronomiczna w sieci, polecam serdecznie zainteresowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bardzo dużą wagę przywiązuje się do stylu w jakim urządzone jest mieszkanie. Bardzo modne sa nowoczesne aranżacje wnętrz. Pomysły na takie wnętrze możecie znaleźć na stronie Archiweb. Przy urządzaniu mieszkania warto wzorować sie na modnych realizacjach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl