Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Styl twojego domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

hiraem



Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 11:38 pm    Temat postu: Styl twojego domu Odpowiedz z cytatem

W jakim stylu masz wykończony swój dom? Sprawdź jak prezentują się nowoczesne zegary i przekonaj się sam jakie to proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Jonaman



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 54

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl mojego domu jest minimalistyczny. Lubie duże powierzchnie, ale nie mogłam sobie pozwolić na zakup domu o większym metrażu, bo zwyczajnie nie miałam na to funduszy. Dlatego też postanowiłam powiększyć optycznie wnętrze. Ograniczyłam ilość mebli do minimum, zainwestowałam w garderoby, w których trzymamy wszystkie ubrania i dzięki temu nie musimy mieć szaf w pokojach. Wszystkie ściany w domu zostały pomalowane taką farbą https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-z-mieszalnika-k-b-satin w tym samym kolorze i takie rozwiązanie bardzo powiększyło optycznie mój dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

poollannika



Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu w sumie nie ma konkretnego stylu Smile Ale za to z mężem zdecydowaliśmy się na Fototapety na ścianach i uważam, że była to świetna decyzja. Dzięki nim nasze mieszkanie ożyło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie ogólnie o karniszach? Są według Was nadal modne? I czy pasowałyby do takiego nowoczesnego stylu? Przeglądałam karnisze na https://www.rena.pl/c17-karnisze-kompletne i zastanawiałam się właśnie, które mogłyby pasować do nowoczesnego wnętrza (chodzi o salon).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina80



Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna też są ważne dla stylu. To przecież "oczy domu". Mi najbardziej podobają sie okna drewniane, takie jak w ofercie firmy Fix - fixokna.pl. Gustowne a do tego super energooszczędne Smile

Ostatnio zmieniony przez karolina80 dnia Pon Sie 26, 2019 9:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nadawać domu styl, to trzeba go najpierw mieć Wink My właśnie przeglądamy w Krymax domy na sprzedaż w dzielnicy Wawer . Takie fajne szeregowe domki powstały, podzielone na segmenty, także myślę, że to jest to, to będzie nasze miejsce na ziemi. A czy ktoś z Was mieszka właśnie w takim segmencie? To chyba spoko rozwiązanie, co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

impresor



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 41

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiścię cenie sobie prosty styl. Chociaż czasem lubię dodawać różne urządzenia, które miałem w swoim domu rodzinnym np. https://www.morele.net/wiadomosc/energooszczedny-grzejnik-elektryczny-jak-wybrac-jaki-najlepszy/2111/. Wtedy czuję się jak w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo bardzo ciekawych propozycji muszę przyznać. Na pewno wszystkie je przejrzę w wolnej chwili. Na razie jednak interesują mnie zlewozmywaki. Może jesteście w stanie podpowiedzieć mi czym kierować się podczas wyboru i zakupu zlewu do kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

karolla41



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 16

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie bardzo dbam o wyglad mojego wnetrza. Skorzystalem z oferty Shutters i kupilam okiennice wewnętrzne , drewniane w ciemnym kolorze. Powiem szczerze, ze nie spodziewalam sie tak duzych efektow. Cena nie jest wysoka, a do tego musze pochwalic ich oblusge klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że aby mieszkanie/dom miało charakter to najważniejsze są dodatki. Jeśli wszystko do siebie pasuje to wtedy można mówić o stylowo urzadzonym mieszkaniu. Ja własnie zakupiłam rolety dzień noc pasujące idealnie do aranżacji. Niby taki drobny dodatek a jednak ma duży wpływ na ogólny wygląd mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy na etapie urządzania kuchni. Postawiliśmy na sprzęt do kuchni Candy. Brakuje nam jeszcze piekarnika. Oglądałem kika propozycji i chyba zdecydujemy się na FCL614/6AV Jest to piekarnik elektryczny, energooszczędny. Nawet kolor obudowy - kość słoniowa, będzie idealnie nam pasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jesli chodzi o budowe i aranżację domu, to ja postawiłabym na tego typu http://modnydesign.pl/ogromne-okna/ duże okna. Tak aby dom był przestronny i jasny. Według mnie to bardzo ważny aspekt planowania aranżacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bjorn22



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 32

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje remont w domu, a dokładniej to remont poddasza. Wszystko juz zaplanowane i mniej wiecej kupione, jednak nie mozemy z zona zdecydowac sie jakie okna wybrac, poniewaz jest mnostwo reklamujacych sie firm . Znajomy polecil mi okna Velux , poniewaz twierdzi ze maja najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie wykańczania swojego nowego mieszkania, dlatego przyszedł czas na oświetlenie. Postawiłam na aranżację w stylu modernistycznym. Świetną ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach ma https://technodeluxe.pl Bez problemu wybrałam interesujące mnie modele lamp pasujących do całości wystroju mieszkania. Przejrzałam sporo portali sklepów z oświetleniem i muszę powiedzieć, że dopiero na tym znalazłam to czego szukałam. Jeżeli chcesz mieć duży wybór, połączony z jakością oraz atrakcyjnymi cenami, to koniecznie sprawdź ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie aranżacji mojej kuchni, i planuje zakup czarnego kamienia jako blatów i na to płytę grzejną Candy, doskonale się będzie to ze soba zgrywać. Moja siostra ma tak urządzoną kuchnie i nie byłabym sobą gdyby, nie zaczerpneła od niej troche inspiracji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl