Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sypialnie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

minioko24



Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Biecz

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 1:03 pm    Temat postu: Sypialnie Odpowiedz z cytatem

Siemka, piszę bo niedługo chcę zrobić porządny remont mieszkania. Dlatego chcę wymienić stare meble, czy macie jakieś sprawdzone firmy meblowe? Ktoś słyszał o produktach meblearkadius.pl słyszałem, że są bardzo dobre i wygodne. Chcę, aby nowe meble były eleganckie. Ktoś kojarzy? Warto tam zajrzeć? Proszę o poradę, czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger

Mija



Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać jakie kwiaty w doniczkach można stawić do sypialni? Czy one szkodzą zdrowiu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

safok



Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeden ulubiony salon meblowy i przy nim pozostanę Very Happy Polecam wybrać się osobiście, coś na pewno wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że wymiana mebli w całym mieszkaniu to dość spory koszt. Warto więc szukać różnych promocji w sieci, żeby nie przepłacać. Z kuponem na blipie http://blip.pl/sklep/black-red-white/ urządzisz sypialnię do 15% taniej, zamówisz kuchnię tańszą o podatek VAT i kupisz meble do 40% taniej. Często zaglądam na tę stronę, dzięki temu zawsze jestem na bieżąco i kupuję taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rejhag



Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam kupuję u siebie w meblowym w mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Jonaman



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 54

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zastanawiałeś się nad odnowieniem mebli? Stare meble tworzą we wnętrzu wyjątkowy klimat. Niezależnie od tego czy stanowią cenną rodzinną pamiątkę, czy zostały właśnie zakupione na lokalnym targu staroci, mogą stać się niewątpliwą ozdobą pomieszczenia, wystarczy je odnowić, nadać im nowy blask. Najprostszym sposobem na odnowienie szafki, krzesła czy kredensu jest pokrycie starych porysowanych uszkodzonych czy przetartych powierzchni drewna, nową warstwą ochronną. Jest to zabieg skuteczny wtedy, gdy stan mebla ocenimy jako przyzwoity, a uszczerbek jakości płynący z eksploatacji, upływu czasu czy zdarzeń losowych nie pozostawił na nim większych śladów. Renowacja starych mebli może stać się niezwykłą przygodą, dzięki której stare przedmioty zyskają nowy blask lub zupełnie nowy wizerunek. Aktualne trendy w aranżacji wnętrz kładą duży nacisk na przedmioty stare, z odzysku czy recyklingu. Dzięki starym meblom wnętrza zyskują nowy, nieprzeciętny charakter. Wszystkie potrzebne informacje odnośnie renowacji mebli znajdziesz na stronie http://www.nobiles.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirrka25



Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 8:36 am    Temat postu: Meble Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio robiłam remont w domu i kupowałam meble od Pana, co ma u mnie w mieście sklep meblowy, a mieszkam w Kielcach. To nie jest jakaś znana firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ekspert Porta



Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
jeśli planują Państwo zmiany w sypialni i zmiany te obejmują również drzwi, to zapraszamy do naszego bloga z praktycznymi wskazówkami https://www.porta.com.pl/blog/post-34-drzwi-do-sypialni-wybor-nieoczywisty.html . Zwarte na blogu porady pozwolą Państwu na dokonanie właściwego wyboru drzwi, które są tak ważne w sypialni, ponieważ tłumią hałas i dodają nastrojowego klimatu.
Pozdrawiam,
Ekspert Porta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina80



Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak planujesz remont i wymianę mebli to może zaangażuj firmę, która załatwi i jedno, i drugie. Jak Stachura Budownictwo - stachura-budownictwo.pl. Poza pracami budowlano-remontowymi wykonują także meble na wymiar. Według życzeń i projektów klientów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 604

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie mebli do sypialni to zerknijcie tutaj https://www.vieridivani.pl/ . Ja u nich zakupiłem w sumie wszystko do sypialni - tzn. łóżko, dwa stoliki nocne i szafe na wymiar. Sypialnie mam stylowa i bardzo praktyczna. A na lozku spi sie swietnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że do takiej sypialni jak znalazł będzie kominek i razem z kominkiem wentylator kominkowy. Wejdź sobie na stronę went24.pl i wybierz to co będzie najlepsze w twoim przypadku. Myślę, że się nie zawiedziesz z takiego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele Ciekawych rzeczy mozesz znaleźć tutaj http://www.aukcjeostoya.pl/skup-antykow.html to dom aukcyjny prowadzący również skup obrazów oraz antyków. Ja bardzo lubie antyki, i chce skożystac z kilku aukcji aby wylicytować coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remontujesz całe mieszkanie to i pokój dziecięcy pewnie. Do tego pomieszczenia warto wybrać meble robione specjalnie dla dzieci. Takie łóżka http://martimeble.pl/14-lozka-dla-dzieci-dzieciece, komody, biureczka - są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także atrakcyjne wizualnie. A to ważne dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remontujesz całe mieszkanie to i pokój dziecięcy pewnie. Do tego pomieszczenia warto wybrać meble robione specjalnie dla dzieci. Takie łóżka http://martimeble.pl/14-lozka-dla-dzieci-dzieciece, komody, biureczka - są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także atrakcyjne wizualnie. A to ważne dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie planuję nieco zmienić aranżację swojej sypialni i zastanawiam się nad dekoracjami do niej. Tak przeglądając w internecie różne inspiracje spodobały mi się takie lustra w ramie http://www.lustrowramie.pl/ . Zastanawiam się czy ładnie wyglądałoby takie lustro umiejscowione nad łóżkiem. A jak wy sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl