Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Producent modułów fotowoltaicznych JBG PV - opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 11:06 am    Temat postu: Producent modułów fotowoltaicznych JBG PV - opinie Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Możecie mi coś powiedzieć na temat producenta modułów fotowoltaicznych JBG PV? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za informacje bo nie wiem w jakim kierunku tutaj warto pójść przy budowie swojej instalacji przydomowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 412

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolony z tego wyboru. Szukaliśmy przede wszystkim sprawdzonego polskiego producenta, który posiada dobrej jakości moduły pod względem trwałości wykonania, wysokiej sprawności oraz mocy. No i też bez dużego przepłacania. Znajomi polecili nam JBG PV i tak też właśnie na nich postawiliśmy. Instalacja już postawiona, a rachunki za prąd zaczęły nieźle spadać także zobaczymy jak to będzie słoneczną wiosną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jak chcesz mieć pewność to warto stawiać na producentów typu https://jbgpv.pl/ szeroka oferta modułów, wysokie sprawności i moce. Są podstawą dobrze działającej instalacji, która ma się sprawnie zwrócić i obniżyć koszty prądu. Dlatego też na tym aspekcie nie warto za bardzo oszczędzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1470

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja samych producentów nie znam i również nie bardzo mogę nic na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że posiadanie instalacji fotowoltaicznej jest na pewno świetnym rozwiązaniem. U mnie całość prac wykonała firma http://inovativ.pl/ i muszę przyznać, że jest to najlepiej wykonana praca jaką widziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl