Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Konopny susza - jak dostać? Gdzie szukac?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

inabuda



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:14 am    Temat postu: Konopny susza - jak dostać? Gdzie szukac? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Niedawno wróciłem z Holandii do Polski i szukam miejsc gdzie mogę dostać susz konopny - legalny. Wiadomo nie w Polsce nie można mieć ogrodu z konopią, jednak nawyk palenia pozostał i szukam alternatyw. W Holandii miałem swój własny ogród i kilka roślin.

EDIT: znalazłem fajną alternatywę ze sklepu https://konopnezrodlozdrowia.pl/ idealny susz z konopi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nasiona marihuany wiecie gdzie można kupić? Ja szukałam takiej oferty z nasionami z górnej półki w rozsądnych cenach i tak trafiłam do sklepu https://panpestka.pl/ . Jak się okazuje to taki zakup nasion jest w pełni legalny a do tego nasiona same w sobie nie mają żadnych właściwości narkotyzujących. W celach kolekcjonerskich jak najbardziej można zamawiać nasiona i polecam właśnie w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl