Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Stół

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Saonji



Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 1:17 pm    Temat postu: Stół Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,
Przepraszam od razu, że może troszkę nie na temat, ale na jesieni wymieniłem sobie meble na tarasie (stół, ławki). Teraz tak patrzę i uważam, że wewnątrz w jadalni też potrzebowałabym czegoś większego. Very Happy Ja znalazłem taką stronkę w internecie https://malodesign.pl/pl/nowoczesne-stoly-designerskie-design/ I tutaj pytanie. Macie jakieś sklepy internetowe, które mają właśnie stoły w swoim asortymencie i możecie mi je polecić?
Pozdrawiam[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również od całkiem niedawna zaczynam kompletować meble ogrodowe i już ich mam całkiem sporo u siebie na tarasie. Jak jeszcze czytałem na stronie https://tarassystem.pl/meble-do-ogrodkow-restauracyjnych/ to także sam wybór mebli do ogrodów w restauracji jest czymś niezwykle ważnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Sama zastanawiam się nad tym gdzie można by znaleźć jakieś fajne nowoczesne i gustowne stoły do domu. Bo jednak przy stole to najczęściej wszyscy razem się spotykamy. I tak jak zaczęłam przeszukiwać internet to znalazłam tutaj https://modecameble.pl/pl/c/Stoly/23 kilka bardzo ciekawych nowoczesnych stołów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym Wam dziś powiedzieć, jakie meble mnie interesują, to na pewno powiedziałabym o czymś takim https://soolido.pl/ . Sklep Soolido ma w ofercie piękne, dębowe meble, klasyczne, postarzane, ale i nowoczesne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A skoro to nie jest sklejka, to na pewno, co przyznacie sami, meble są solidniejsze i bardziej efektowne. Prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to się podobają takie ciemne, solidne stoły. Jeżeli też masz taki gust jak ja to koniecznie zobacz ten stół. Ja jestem zachwycona i będziemy zamawiać właśnie ten. Tylko szukam jeszcze krzeseł do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika91 napisał:
Mnie to się podobają takie ciemne, solidne stoły. Jeżeli też masz taki gust jak ja to koniecznie /ms-meble24.pl/pl/p/Stol-Kent-2/2828]zobacz ten stół. Ja jestem zachwycona i będziemy zamawiać właśnie ten. Tylko szukam jeszcze krzeseł do niego.


Stół świetny , mamy podobny gust!!

---------

mienie

https://kontra24.pl/o-nas/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz rozumiem kupić stół rozkładany do jadalni? To ja widziałam naprawdę fajne, oryginalne i porządne w sklepie https://www.sfmeble.pl/c/stoly-rozkladane-do-jadalni . Niektóre są dostępne z szybką dostawą, spokojnie jak zamówisz teraz to już zjesz obiad świąteczny na takim nowym stole. Od razu cała jadalnia będzie się lepiej prezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sob Sty 08, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzę na to co polecacie. Właśnie szukam dużego stołu krzesłami do salonu.

___________________________
krzesła i stoły do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o porządne stoły do salonu, do jadalni, to na pewno Stoły rozkładane sprawdzą się najlepiej. Taki stół zarówno będzie świetnym rozwiązaniem na co dzień, jak i w przypadku gdy zaprosicie do siebie więcej gości. Mi osobiście najbardziej podobają się stoły drewniane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zwrócić uwagę na stoły do kuchni. Muszą być odpowiednich rozmiarów i dobrze jest postawić na coś wysokiej jakości.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto się zastanowić nad wyborem stołu do jadalni. Ja miałam, kiedyś okrągły, ale nie był on zbyt praktyczny. Jakiś czas temu zamówiłam biały stół do jadalni rozkładany ze sklepu Świat Mebli. Stół jest piękny, solidny, stabilny. I co najważniejsze - po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl