Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
w jakim stanie deweloperzy oddają mieszkania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja sobie sprawdzam niektóre opcje i jak na razie mikołajki mieszkanie na sprzedaż mi najbardziej podpasowało. Lokalizacja jest świetna, tak samo jak na przykład informacja o tym, jakie mamy opcje wykupu. Naprawdę to dla mnie niesamowita sprawa. Niemniej jednak mam nadzieję, że to mi się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1308

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ładne apartamenty na terenie Bydgoszczy. Na szczęście moja znajoma doradziła mi, żeby wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie https://grupamoderator.pl/ i muszę przyznać, że mają Naprawdę przepiękne lokale w bardzo dobrej cenie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej masz mieszkania w stanie deweloperski ale jak od Atal kupujesz to możesz też zamówić wykończenie w jednym z 3 standardów do wyboru. A jeśli chodzi o mieszkania w Trójmieście to bardzo podoba mi się osiedle Bursztynowa Zatoka, jest stąd całkiem niedaleko do plaży a bliskość plaży i terenów rekreacyjnych jest dla mnie najważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach, jedną z kwestii o które warto zadbać na osiedlu jest monitoring wizyjny, bo dzięki niemu mieszkańcy czują się bezpiecznie w swoich domach. Ja polecam wam przeczytać artykuł https://portalenieruchomosci.pl/article/120/na-czym-polega-monitoring-wizyjny-osiedla na temat tego, na czym polega taki monitoring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ogólnie opinie są zgodne, ale wtrącę swoje trzy grosze, w razie gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości. Wiecie dlaczego mieszkania pod klucz to najlepsza opcja? Wybierając ofertę z wykończeniem, nie trzeba się martwić o wszystkie szczegóły aranżacji i szukać, a później pilnować ekipy remontowej, która wykona odpowiednie prace. O tym, czego dokładnie możecie się spodziewać po wyborze tej opcji możecie przeczytać na https://www.profbud.info/wykonczenie-wnetrz. Wszystkim zajmuje się deweloper, a nasza rola sprowadza się do wyboru gotowego projektu. Osobiście po prostu nie mam głowy do takich detali, dlatego wolę mieszkania, które już są urządzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ciekawa okazała się oferta mieszkań od dewelopera Kimorent. Przeglądając ich ofertę na stroniehttps://kimorent.pl/mieszkania-do-wynajecia-wroclaw , okazało się, że zajmują się oni wynajmem nowych mieszkań. Przygotowane są one pod klucz, wchodzisz, rozpakowujesz swoje osobiste rzeczy i mieszkasz. Jest to idealna oferta dla osób, które nie chcą inwestować w kupowanie mebli i sprzętu do nie swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl