Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
kosiarki do trawy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

matrioszka



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 12:09 pm    Temat postu: kosiarki do trawy Odpowiedz z cytatem

Hej, nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może jednak uzyskam odpowiedź na swoje pytania Wink Interesuje mnie kupno kosiarki do trawy, problem w tym, że zupełnie nie wiem, jaką kosiarkę kupić, mało tego - nie wiem na wet na co zwrócić uwagę kupując kosiarkę. Błagam o pomoc jakąś dobrą duszę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kosa



Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stoję przed podobnym wyborem i miałam nadzieję, że znajduję tutaj odpowiedź na moje wątpliwości...

no nic...

Ja, z mojego dotychczasowego doświadczenia w szukaniu wiem, że warto zwracać uwagę na silnik- Briggs&Stratton ma w sumie najsensowniejszy stosunek ceny do jakości.

Kolejna rzecz- jakoś wykonania takich elementów jak kółka, obudowa itp- wiadomo stabilność.
Sprawdzić warto kosz na skoszoną zieleninę- czy łatwo się wypina i czy nie będziesz się szarpać. Ja preferuję sztywny, są jeszcze elastyczne z materiału.

Wielkość i moc kosiarki dobierasz do wielkości trawnika. Spalinową kupuje się od jakiś 500-700m2 do koszenia.

Czekam na wypowiedzi innych ekspertów Smile
_________________
... mruczę więc jestem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SklepOase



Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się,że powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na swoje fundusze oraz powierzchnię jaką masz do skoszenia. Podaj jaki to metraż,na pewno pomogę w dokonaniu odpowiedniego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rudolf



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić kosiarki firmy Husqvarna , nigdy nie miałem problemu z ich sprzętem .
_________________
kosiarki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dena89



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam hondę nie narzekam

--
http://www.odtruwamy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Milenka



Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 1:01 am    Temat postu: Re: kosiarki do trawy Odpowiedz z cytatem

matrioszka napisał:
Hej, nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może jednak uzyskam odpowiedź na swoje pytania Wink Interesuje mnie kupno kosiarki do trawy, problem w tym, że zupełnie nie wiem, jaką kosiarkę kupić, mało tego - nie wiem na wet na co zwrócić uwagę kupując kosiarkę. Błagam o pomoc jakąś dobrą duszę Wink

Skoro jesteś taki "zielony" to może powinieneś zacząć od kosy? Very Happy
_________________
"Gotowanie to akt miłości, podarunek, sposób na dzielenie z innymi małych sekretów."
Cookandlove.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Czaro76c



Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ta honda ile bierze paliwa
_________________
click to view source
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

plomak



Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekawy ile pali
_________________
Move here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały trawnik - elektryczna kosiarka
Duży trawnik - spalinowa
Nierówny teren - podkoszarka spalinowa lub elektryczna

Jeśli chodzi o kosy spalinowe to tylko Victusa http://euroogrod.com.pl/pol_m_VICTUS_Maszyny-ogrodnicze-Victus_Kosy-i-podkaszarki-Victus_Kosy-i-podkaszarki-spalinowe-Victus-9827.html . Są najmniej awaryjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Jonaman



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajnie wygląda oferta https://mtdsklep.pl/podkaszarki-i-kosy.html Koszenie trawy może należeć do przyjemnych zajęć, pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednim sprzętem. W sklepie znajdziesz elektryczne i spalinowe podkaszarki i kosy do trawy takich producentów, jak MTD i WOLF-Garten. Poręczne podkaszarki pozwolą dbać o porządek przy ogrodowych rabatkach, murach oraz innych trudno dostępnych miejscach, a kosy poradzą sobie nawet z wysoką trawą. Dbaj o trawnik razem z ich sklepem, każdy z pracowników chętnie doradzi w wyborze najlepszego produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Hannay



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 25

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosiarka to musi być przemyślany wybór, bo inaczej będziemy się denerwować na nasz sprzęt, a takiej potrzeby nie ma. Zerknąć warto tutaj: https://fajnyogrod.pl/porady/kosiarka-do-trawy-spalinowa-czy-elektryczna-sprawdzamy-zalety-i-wady/. Bardzo ciekawy materiał, tematyczny i wiele tłumaczy w kwestii wyboru odpowiedniej kosiarki do naszego ogrodu. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

komitosow



Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 7:19 am    Temat postu: Rośliny Odpowiedz z cytatem

Ogród jest miejscem, gdzie można znaleźć różnego rodzaju roślinność. Można ciekawie zaprojektować dzięki roślinom, wielki wybór jest na https://www.zgarden.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy, kto posiada trawnik w domu musi mieć też kosiarkę. Przy trawnikach o dużej powierzchni warto nawet kupić traktorek, którym szybko i wygodnie skosi się trawę. Taki sprzęt czasem bywa zawodny dlatego warto mieć pod ręką cześć zamienne - takie kupicie w sklepie https://skladczesci.pl/Czesci_do_traktorka . Znajdziecie tu bardzo duży wybór cześci do traktorków, kosiarek czy kos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wujek



Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiejś ciekawej i mocnej kosiarki z silnkiem briggs&stratton na 10 arów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

paluszek



Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 43

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W marcu kupiłem nową kosiarkę i muszę przyznać, że to była najlepsza decyzja zakupowa tego roku. Kosiarka samojezdna, extra co? Jest idealna dla mnie, bo koszenie nigdy nie sprawiało mi radości. A zwłaszcza teraz, kiedy nie wystarcza mi dnia aby skosić trawnik przed zimą https://poradnikogrodniczy.pl/ostatnie-koszenie-trawy-przed-zima.php Steruję nią telefonem i jak jest ładna pogoda to puszczam ją, a ja siedzę w pracy - super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl