Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Uzależnienie leczone w Forest
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 9:54 am    Temat postu: Uzależnienie leczone w Forest Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałabym zapytać, jak wasze bliskie osoby po leczeniu w Forest w Sępólnie Krajeńskim? Jest ktoś taki u was? W sieci widzę, że mają efekty, ale nie mam pewności. A chodzi dosłownie o zamknięcie męża na leczenie. Bo on zaczyna nawet bywać już agresywny. Co powiecie o takim miejscu? Warto - nie warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do tej pory to sądziłam, że jeśli chodzi o uzależnienia to mnie to nie dotyczy. Ale nic bardziej mylnego. Bo okazało się, że mój tata zaczął nadużywać alkoholu. Więc chcąc jakoś mu pomóc w walce z tym uzależnieniem to postanowiłam znaleźć mu dobry ośrodek. I tak dowiedziałam się, że w ośrodku Nefo mają bardzo dobrych specjalistów. Także od razu zajmę się namawianiem taty na takie leczenie w ośrodku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego miejsca, ale wydaje mi się, że takie ośrodki są kolosalnie drogie. Nie wiem, może i coś się tam dobrego dla chorego dzieje, ale to na pewno nie punkty dla zwykłego "Kowalskiego" . Za to leczenie w postaci czegoś takiego jak terapia uzależnień Gdynia https://psychoterapeutagdynia.pl/terapia-uzaleznien-gdynia/ nie jest tak kosztowne, a może być skuteczne. Jeśli chcesz się leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2178

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma miała problem z alkoholem i miała duże problemy, ponieważ prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Znalazłam dla niej taką osobę, jak adwokat jazda po alkoholu - https://jazdapopijaku.pl/ i sprawę udało się załagodzić. Na szczęście jest na leczeniu i wszystko jest w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzależnienie jest poważną chorobą z którą należy i trzeba walczyć. Bo jednak sami nie damy sobie rady z wychodzeniem z uzależnienia. Dlatego też bardzo dobrze jest udać się do ośrodka leczenia uzależnień. Ja sama byłam w ośrodku Lewin i dzięki wsparciu oraz pomocy terapeutów dziś jestem zupełnie inną osobą. Także sama po sobie wiem, że przyznanie się do uzależnienia nie jest takie proste lecz należy to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Fauna



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 49

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje uzależnienie nie jest w zbyt dużym stopniu szkodliwe dla otoczenia, jednak jako palacz wiem, że zamiast stawiać na klasyczne papierosy, lepiej zainwestować w tytoń z www.tytonpapierosowy.pl . Można tutaj znaleźć wiele tytoni o różnej intensywności, a przy tym ceny nie wydają mi się zbyt wygórowane, w związku z czym na pewno warto wziąć taką opcję pod uwagę, szczególnie jeżeli chcemy sporo zaoszczędzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka dobrych ośrodków leczenia uzależnień, jak na przykład ten https://koninki.pl/leczenie-narkomanii.html w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, w najlepszym punkcie wyjścia w góry. Przepiękne miejsce z bardzo dobrą terapią między innymi leczenia uzależnień od narkotyków.

Ostatnio zmieniony przez Kirivadi dnia Pon Mar 07, 2022 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1330

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile)))))))

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Czw Paź 07, 2021 7:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dobrze trafiłam. Bo sama od jakiegoś czasu zastanawiam się czy by nie przekonać alkoholika do pobytu w takim ośrodku leczenia uzależnień. A że dowiedziałam się, iż w ośrodku Mental Relax znajdziemy świetny personel medyczny znający się doskonale na uzależnieniach to warto z takiego rozwiązania skorzystać. W dodatku uważam, że fakt iż tam nikogo nie oceniają tylko pomagają ma także bardzo duże znaczenie w walce z uzależnieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie uzależnienie masz na myśli? Czy dobrze domyślam się, że chodzi o alkoholizm? Jeśli Twój mąż jest w takim stopniu uzależniony, że pojawia się agresja, to moim zdaniem warto wdrożyć radykalne działanie. Słyszałaś kiedyś o wszywce? Jeśli nie, to polecam zapoznać się z tematem na stronie https://esperalszczecin.pl/koszalin-stargard-kolobrzeg-swinoujscie/. Wszywka alkoholowa Esperal posiada w swoim składzie Disulfiram, który jest związkiem chemicznym wpływającym na działanie metabolizmu alkoholowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2305

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma spore problemy z alkoholizmem i innymi uzależnieniami. Ze swojej strony mogę Wam polecić odtrucie alkoholowe Warszawa , ponieważ mi to bardzo pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 255

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że lekomania jest poważnym nałogiem polegającym na uzależnieniu od leków oraz przyjmowaniu ich przez dłuższy czas w nadmiernej ilości. Nie mówi się o tym zbyt dużo, ale jest to bardzo niebezpieczny nałóg. Jest równie niebezpieczna, co pozostałe uzależnienia. Dlatego warto podjąć leczenie w tej kwestii, jeśli tylko czujemy że coś jest nie tak z naszym ciałem. Tutaj https://odnowa24h.pl/leczenie-lekomanii/ otrzymasz odpowiednią pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2845

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sprawdzonego ośrodka terapii uzależnień to ze swojej strony mogę polecić https://nowy-dzien.pl/. Zatrudniona tam kadra składa się z doświadczonych, certyfikowanych terapeutów i psychologa posiadającego długi staż pracy. W ośrodku podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, co znacząco pomaga w udzieleniu pomocy. Poszukując pomocy dla siebie lub dla swoich bliskich warto jest się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 576

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzależnienia, możemy, leczyć również w https://medjol.pl/terapia to profesjonalny zespół, który zadba o nasze leczenie w odpowiedni sposób. Nałogi bywają bardzo groźne, alkohol, narkotyki i wiele innych, warto uważać bo pierwsze symptomy o wejściu w nałóg są często niezauważalne, im szybciej zareagujemy tym większa szansa że szybko z tego wyjdziemy, terapia uzależnień, powinno odbywać się pod nadzorem specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 255

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, iż mało się o tym mówi bardzo ciężkim jest uzależnienie od leków i wszelkiego rodzaju środków leczniczych.Jest to bardzo niebezpieczny nałóg. Jest równie niebezpieczna, co pozostałe uzależnienia. Dlatego warto podjąć leczenie w tej kwestii, jeśli tylko czujemy że coś jest nie tak z naszym ciałem. Tutaj https://odnowa24h.pl/leczenie-lekomanii/ otrzymasz odpowiednią pomoc. Z takim nałogiem im wcześniej podejmiemy walkę tym lepiej! Koniecznie zgłoś się do specjalisty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl