Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Projekty- skąd.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 6:45 pm    Temat postu: Projekty- skąd. Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Według was która firma oferuje dobrze wykonane projekty domów? Szukam czegoś dla mojej córki na prezent. A, że doskonale znam jej gust, to chciałbym teraz mieć możliwość rozglądnięcia się po różnych firmach etec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałaś może projekty MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl już? Jak nie, to warto to narobić. Oni mają konkretne projekty i są naprawdę dobrze wykonane. Mnie zainteresował projekt Dom na dębowej- ma w sobie coś i nie jest wcale banalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi naprawdę super. Faktycznie zgłoszę się do firmy MG Projekt skoro mają tak dobre projekty. Jestem ciekawa co mi zaproponują, bo mniej więcej już wiem co szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wyjątkowy projekt od https://housecollection.pl/ i niedługo już zamieszkam w swoim wymarzonym domu. W ich bazie projektów możesz znaleźć budynki w stylu klasycznym z bogatymi zdobieniami, ale zwolennicy prostych brył oraz miłośnicy naturalnych materiałów i przeszkleń też znajda tu coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt domu musi być funkcjonalny i przede wszystkim oczywiście dobrze jeśli dom nam się podoba. Dlatego szukając opcji to sprawdź sobie jeszcze projekty domów od Archon, ponieważ przygotowali naprawdę rozbudowaną ofertę propozycji zarówno parterowych i piętrowych w różnych metrażach, bo tu znajdziesz to czego potrzebujesz na pewno znajdziesz u nich odpowiednią opcję dla siebie. Zakup gotowego projektu to rozwiązanie praktyczne, tańsze i dużo szybsze bo zaraz wysyłają go pocztą. No i też zawsze zapewniają zgodnę do indywidulanych zmian przy adaptacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl