Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prowadzenie ciąży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 7:17 am    Temat postu: Prowadzenie ciąży Odpowiedz z cytatem

Szukasz profesjonalnej opieki i lekarze specjalisty, który poprowadzi Twoją ciążę? Polecam https://medfemina.pl/
Oferują badania USG 3 i 4 D oraz prenatalne.
Będziecie zadowoleni z usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak najbardziej szukam takiej opieki! Moja znajoma jest w ciąży, bardzo długo się starała o dziecko dlateg teraz bardzo się martwi czy na pewno wszystko będzie w porządku. A to jest ciąża po 40 roku życia dlatego istnieje większe ryzyko pojawienia się chorób genetycznych. Na pewno już niedługo przejdzie badania prenatalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma spodziewa się dziecka i nie ukrywam, że codziennie bombarduje mnie nowymi informacjami na temat jej stanu. Ostatnio zaczęła martwić się, że pojawią się u niej mięśniaki w ciąży i zaczęłam szukać jakich przydatnych informacji na ten temat. Jeżeli macie w tym temacie jakąś większą wiedzę ode mnie, to chętnie przygarnę wszelką wiedzę. Może tym ją uspokoję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już w połowie i zaczęło się kompletowanie wyprawki... Najtrudniejszy wybór za nami - wybór wózka. W naszym przypadku zdecydujemy się na Cavoe Axo Style. Jest elegancki, ma dobrą amortyzację, dużo miejsca w gondoli i spacerówce, a do tego w spacerówce regulacja oparcia jest płynna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Lut 11, 2024 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośrodek medycznego wspomaganego rozrodu zapewnia kompleksową diagnostykę niepłodności, co jest pierwszym krokiem do skutecznego leczenia. Każda para poddawana jest szczegółowej ocenie, aby zidentyfikować możliwe przyczyny trudności z poczęciem. Dla tych, którzy szukają więcej informacji na temat dostępnych metod diagnostycznych, https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/ oferuje wyczerpujące wyjaśnienia. Podejście to pozwala na dostosowanie indywidualnego planu leczenia, zwiększając szanse na sukces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl