Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Szpital Medfemina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 294

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 6:09 am    Temat postu: Szpital Medfemina Odpowiedz z cytatem

Szukajcie szpitala, w którym wykonują zabiegi ginekologiczne? Polecam Szpital Medfemina https://szpital.medfemina.pl/
Opieka najlepszych specjalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego szpitala, ale ponieważ wiem, ze wiele szpitali boryka się z brakiem sprzętu medycznego, to może przyda się wam ta oferta tu https://www.inmed.pl/ Dzięki tej firmie można wyposażyć sale chorych, intensywnej terapii a też bloki operacyjne. Ich sprzęt jest najwyższej jakości, a ceny przyzwoite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 277

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że takie placówki dla kobiet powstają. Pamiętajmy że jesteśmy dość kruche, choć silne. To nas spotykają różne rzeczy i to my się z nich podnosimy. Na przykład moja znajoma chciała jeszcze jedno dziecko urodzić, ale brak okresu po 40 raczej ją z tego wykreśla. Przepłakała wiele nocy, ale wymyśliła coś innego i dziś adoptują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2815

PostWysłany: Pią Paź 13, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia polecam wizytę w nowoczesnej placówce którą znajdziecie zaglądając na stronę https://szpitalzywiec.pl/ To miejsce zapewni Wam opiekę na najwyższym poziomie a wykształcona kadra dołoży wszelkich starań aby poprawić stan Waszego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1319

PostWysłany: Nie Gru 17, 2023 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie profesjonalnej opieki w zakresie leczenia urologicznego, polecam zwrócić się o pomoc do szpitala szpitalmazovia.pl. Słyszałem, że tam przeprowadzają wiele zabiegów, a także operacji. Myślę, że warto się z nimi skontaktować i dowiedzieć się więcej. Jakie są wasze opinie na temat tego miejsca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl