Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Projekt domu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1308

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeżeli mogłaby wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, warto zgłosić się do firmy http://arkada-architektura.pl/pl/ oni mają w tym temacie naprawdę bardzo ogromne doświadczenie ale także wiedzę, ponieważ zajmują się tym tematem już od wielu wielu lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1567

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku próbowałem zrobić sam, ale nie wychodziło to najlepiej więc zgłosiłem się do profesjonalistów po projekt domu łódź na szczęście ma doświadczonych projektantów więc ogólnie jestem zadowolony. Cena za projekt jaki otrzymałem też nie była mega wygórowana Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie na budowa domu kurs jeśli ktoś jest teraz na etapie budowy to myślę że powinien sprawdzić i zapoznać się z tym bo warto wziąć udział w tych szkoleniach. To pomocne i ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podchodzicie do planowania remontu czy budowy? Bo w zasadzie mocno się nad tym zastanawiam, a to poważna kwestia. Może warto będzie po prostu poszukać speców? A może sama budowa jest prosta, o ile się ją zaplanuje? Na razie interesuje mnie ta https://betblok.pl/ firma i jej bloczki betonowe oraz płyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już będziesz miał wybrany projekt, to pewnie zaraz będziesz zaczynał budowę, Warto mieć listę sprawdzonych firm oraz wykonawców. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci firmę https://mtl.com.pl/ , która zajmuje się sprzedażą stali nierdzewnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto sprawdzić projekty domów gotowych. My mnóstwo świetnych propozycji znaleźliśmy w biurze architektonicznym Archon. Bardzo pomogli nam w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej, bo szukaliśmy nowoczesnego, ale i wygodnego domu dla naszej czteroosobowej rodzinki także raczej ograniczaliśmy się do metrażu 100m2 wybierając projekt domu Dom w rododendronach 11 ver. 2 Trochę go poprawiliśmy pod siebie, zrobiliśmy adaptację i muszę przyznać, że efekt końcowy w pełni sprostał naszym oczekiwaniom. W końcu mamy spokój i ciszę z dala od miasta z przestronnym tarasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pią Lis 03, 2023 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić też domy szkieletowe małopolska. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto planuje budowę domu w niedalekiej przyszłości.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 345

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o tym, by wprowadzić do swojego domu trochę świeżości, warto rzucić okiem na stronę https://estilex.pl/ Znajdziesz tam szeroki wybór produktów, które mogą pomóc Ci w realizacji Twoich pomysłów na wnętrze. W moim odczuciu, dobrze jest mieć dostęp do różnorodnych opcji, co ta strona zdecydowanie oferuje. Wejdź na stronę i sprawdź, czy ich asortyment odpowiada Twoim potrzebom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 611

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdej budowie kluczową sprawą jest kosztorys budowlany. Kosztorysy budowlane są jak szczegółowa lista zakupów dla budowy. Pomagają nam precyzyjnie oszacować, ile wszystko będzie kosztować - od materiałów po pracę. Dzięki nim mamy lepszy ogląd sytuacji finansowej, śledzimy wydatki i unikamy niespodzianek. To takie narzędzie, które pozwala lepiej planować, kontrolować budżet i czuć się pewniej, że wszystko idzie zgodnie z planem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl