Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Broń sportowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Elrilmawien



Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:58 pm    Temat postu: Broń sportowa Odpowiedz z cytatem

Strzelectwo to fajny sport ale od czasu do czasu trzeba się pofatygować do sklepu, bo nawet broni sportowej nie da się kupić przez internet. Czy to się kiedyś zmieni? Mam sklep https://lowca.pl/bron-sportowa na oku i na szczęście ma niedaleko ode mnie punkt stacjonarny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co, jakie jest wasze zainteresowanie tematem? Po co Wam taka broń? Mi się wydaje, że może to się przydać wszystkim myśliwym i łowcom. Tak to już jest, ale też prawda jest taka, że producent optyki myśliwskiej też jest ważny. W końcu dzięki temu możemy łatwiej po prostu zobaczyć, co i jak i dodatkowo sprawdzić na przykład rozwiązania, które pozwalają nam na skuteczniejsze polowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 576

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broń długa kupimy w sklepie RaceGun https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 , oczywiście jeśli będziemy mieli stosowne pozwolenie. Możemy wybierać z dużej ilości różnych dużych karabinów, w sklepie dobierzemy sobie również praktycznie wszystkie dodatkowe akcesoria np. tarcze strzeleckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej nie posiadam aktualnie, ale generalnie bronią to się interesuje, tak bardziej kolekcjonersko. W mojej kolekcji można znaleźć kilka ciekawych rzeczy jak np. niejeden miecz. Jest się czym pochwalić muszę przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach przez internet można kupić praktycznie wszystko. Broń i militaria dostępna jest na stronie https://armaj.com.pl/pl/c/Kolimatory/19 zerknijcie sobie wydaje mi się że cena idzie w parze z jakoscia. Mam nadzieje, ze moj wpis jest dla was pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl