Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
markiza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

słonecznik



Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 1:09 pm    Temat postu: markiza Odpowiedz z cytatem

hejka Smile

Chciałbym się dowiedzieć, czy te markizy to dobre to jest Wink?
Chodzi mi o ich wytrzymałość na wietrze, bo słyszałem, że różnie to z tym bywa.

pozdrofki
słonecznik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

well



Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 1:02 pm    Temat postu: Re: markiza Odpowiedz z cytatem

słonecznik napisał:
hejka Smile
Chciałbym się dowiedzieć, czy te markizy to dobre to jest Wink?
Chodzi mi o ich wytrzymałość na wietrze, bo słyszałem, że różnie to z tym bywa.
pozdrofki
słonecznik

Witaj

Nie wiem, czy jestem w stanie pomóc w tym temacie, ponieważ głównie tylko obserwuję co nowego jest na rynku i widziałem fajne markizy mocowane na jednym uchwycie. Jeśli chodzi o warunki pogodowe to materiał jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 7:14 pm    Temat postu: Markizy Odpowiedz z cytatem

Dla mnie markizy znów wracają do łask. Podobają mi się i z powodzeniem mogłabym je w moim domu zamontować. Na razie jednak mieszkam w bloku i to na wynajmowanym, więc remontów nie robię. ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wszystkie okna na zachód i gorąc po południu niesłychany w okresie letnim .Rolety mam , ale to za mało. Myślę o markizie balkonowej takiej jak są tutaj https://e-markizy.pl/ , takiej która opiera się po rozwinięciu o poręcz balkonu ale nie koniecznie. Wydatek duży, nie wiem jak to znosi nasze zimy, czy wytrzymuje - bo to są pomysły z innych klimatów, czy u nas się sprawdzają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak potem wygląda czyszczenie takiej markizy, można ją zdjąć i wyczyścić? No i kłopot z montażem, może parasol ogrodowy byłby lepszym rozwiązaniem, nie tak problematycznym jak markiza? Spory wybór mają w sklepie Magnum-pro https://magnum-pro.pl/ogrod.html, kupowałam u nich niedawno i są to porządne rzeczy. Poza tym parasol można przenieść w dowolne miejsce, czego już nie da się zrobić z markizą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Martyna Zalewska



Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Markiza tarasowa ma za zadanie chronić nas przed deszczem i słońcem. Taki produkt musi być solidny i do tego łatwo się rozkładać. Trener personalny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że powinny być OK
___
kontenery na gruz Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Także zastanawiamy się nad tym czy taka markiza na taras to dobry pomysł. Bo jednak fajnie jest móc usiąść na tarasie w cieniu i nie tylko. Dlatego też zanim podejmę decyzję to chcę zapoznać się z kilkoma różnymi ofertami. I tak też między innymi dowiedziałam się, że markizy Warszawa znajdę dość szeroki wybór właśnie z markizach tarasowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie na tarasie tylko w oknach na poddaszu. Mam markizy zewnętrzne Fakro i sprawdzają się rewelacyjnie. Do montażu skłonił nas straszny upał na pietrze w lecie. Markizy chronią przed nagrzaniem, zaciemniają ale również zapewniają widok z okna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najpierw w domu pojawiły się mini rolety a tego lata przez inwazję komarów też zainwestowałem w markizy i szczerze mówiąc dawały radę, bo faktycznie było mniej komarów w mieszkaniu, ale mimo wszystko niektóre nadal się przedostawały jak one to robią? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz płytek ceramicznych najlepszej jakości w bardzo dobrych cenach?
Jeśli tak, to polecam ofertę Galerii Wnętrz Mera, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór płytek wielkoformatowych, orientalnych, tarasowych o grubości 2 cm, mozaiek, płytek heksagonalnych oraz wiele innych Smile
Sprawdź sam - płytki na taras
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma https://aluboss.pl/ zajmuje się projektowaniem i montażem markiz na terenie całej Polski. Poza tym specjalizują się w nowoczesnych systemach aluminiowych ścian i zadaszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zamiast rozważać markizy, albo parasole, to lepiej zamontować pergolę tarasową i przy okazji zadaszenie. Sami zdecydowaliśmy się na te rozwiązanie i wielu naszych znajomych nawet zachwalało. Początkowo chcieliśmy mieć zabudowany taras, ale w końcu ma być to wolna przestrzeń, stąd decyzja o pergoli. Na https://velvox.pl/ możecie sobie poczytać na ich temat. Pergole są coraz częściej wybierane i wcale mnie to nie dziwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie w domu mam rolety od firmy Roltex z Wrocławia i jak dla mnie są rewelacyjne. Super jakość w bardzo dobrej cenie.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl