Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Odszkodowanie po wypadku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

botega



Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 1:40 pm    Temat postu: Odszkodowanie po wypadku Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy parę dni temu wypadek z całą rodziną, my wyszliśmy bez szwanku, a nasza dwuletnia córeczka leży w szpitalu... Mieliśmy na feriach pożyczony fotelik przodem, w naszym aucie ma tyłem, więc nic by się nie stało. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Teraz potrzebujemy pieniędzy na leczenie. Jak uzyskać odszkodowania w takim przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po stłuczce również się należy, ale trzeba wszystko odpowiednio ustalić, a o tym dowiecie się już ze strony http://www.busko.com.pl/szkoda-na-parkingu-co-zrobic-w-tej-stresujacej-sytuacji,,3,1,1,1,30779,n.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie doradzałabym skorzystanie z pomocy kogoś, kto się zna na odszkodowaniach. Bynajmniej ja tak zrobiłam i to była najlepsza decyzja. Tym bardziej, że sprawa łatwa nie była, chodziło o wypadek w pracy. Mogłam liczyć cały czas na pomoc kancelarii eventum z Poznania. Tacy to wiedzą jak się zabrać za sprawę, sprawdzają wszystkie możliwości i okoliczności, z dokumentacją też pomagają. Można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl