Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
PROJEKTOWANIE-OGRODOW.EU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kwiatek



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: KrK, PL

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 3:17 pm    Temat postu: PROJEKTOWANIE-OGRODOW.EU Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim

Pomyślałam sobie, że to dobry temat na ten wątek (nawet tak samo się nazywa Very Happy). Mianowicie chodzi mi o nową stronę tego portalu ogrodniczego - wszystko ładnie zrobione i chciałam się dowiedzieć co inni o tym myślą. Jak dla mnie to komputer mi trochę zwalnia, ponieważ wszystko to jest zrobione tą techniką animacji (tak się dowiedziałam, że to jest tym spowodowane Wink). Poza tym strona jest bardzo przyjemna dla oczu, można się zapoznać z pracownikami oraz projektami jakie do tej pory wykonali. Wszystko uzupełnione ilustracjami oraz zdjęciami jeśli jest dany projekt sfinalizowany. Po takich wykonaniach, aż sama bym chciała mieć taki ogród, tylko musiałabym się zgłosić do biura projektowego.

Co myślicie o nowym projekcie tej firmy?
_________________
może niezbyt oryginalne ale najładniejsze są róże Wink @-,->--
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ala



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kwiatek Smile
U mnie też zwalnia, więc trochę mi się to "powoli" ogląda Wink ale po za tym, to w sumie spoko. Mi się podoba że są również szkice pokazane, bo łatwiej mi jest wyobrazić sobie jak wygląda dany fragment ogrodu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do projektowania ogrodów to ja się specjalnie na tym nie znam ale swój projektowałem sam i całkiem dobrze mi to wyszło. Całość jest utrzymana w stylu nowoczesnym, meble i dodatki tutaj https://gardenspace.pl/ zamawiałem do niego i wart było bo są dobrej jakości, wygodne, pasują idealnie do tej mojej aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe. Skoro się nie znasz, to jak udało ci się wszystko zaprojektować i jeszcze wykonać? Ja się nawet za to nie brałam, bo wprawdzie wiedzę o roślinach mam dużą, ale przy tym brak jakiejkolwiek wyobraźni przestrzennej. Nie mogłam poukładać roślin w jakiś sensowny sposób. Na szczęście z pomocą przyszła mi firma Kępka Ogrody http://kepkaogrody.pl/inspektor-nadzoru i razem stworzyliśmy projekt idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Cze 01, 2022 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja nigdy jeszcze nie miałem okazji korzystać z takich usług i teraz jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest na pewno nawadnianie ogrodów. Myślę, że właśnie o zraszaczach bardzo ciekawie napisano w https://e-florystyka.pl/nawadnianie-ogrodu-za-pomoca-zraszaczy-co-trzeba-wiedziec/ i jak dla mnie tego typu informacje bywają niezwykle ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że warto również zastanowić się w takim razie nad wyborem pięknych i dobrze wykonanych propozycji mebli do swojego ogrodu. Dlatego w mojej opinii tutaj warto poświęcić również więcej uwagi na odpowiednie meble ogrodowe metalowe bo mi akurat takir rozwiązania naprawdę się podobają. Możecie zajrzeć w wolnej chwili na https://www.sfmeble.pl/inspiration/meble-ogrodowe-z-metalu-czyli-styl-i-trwalosc-w-twoim-ogrodzie i trochę poczytać, zeby podjąć jak najlepsze decyzje zakupowe. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie dajcie znać jak wyszło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl