Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PROJEKTOWANIE-OGRODOW.EU

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kwiatek

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 3:17 pm    Temat postu: PROJEKTOWANIE-OGRODOW.EU Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim

Pomyślałam sobie, że to dobry temat na ten wątek (nawet tak samo się nazywa Very Happy). Mianowicie chodzi mi o nową stronę tego portalu ogrodniczego - wszystko ładnie zrobione i chciałam się dowiedzieć co inni o tym myślą. Jak dla mnie to komputer mi trochę zwalnia, ponieważ wszystko to jest zrobione tą techniką animacji (tak się dowiedziałam, że to jest tym spowodowane Wink). Poza tym strona jest bardzo przyjemna dla oczu, można się zapoznać z pracownikami oraz projektami jakie do tej pory wykonali. Wszystko uzupełnione ilustracjami oraz zdjęciami jeśli jest dany projekt sfinalizowany. Po takich wykonaniach, aż sama bym chciała mieć taki ogród, tylko musiałabym się zgłosić do biura projektowego.

Co myślicie o nowym projekcie tej firmy?

ala

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kwiatek Smile
U mnie też zwalnia, więc trochę mi się to "powoli" ogląda Wink ale po za tym, to w sumie spoko. Mi się podoba że są również szkice pokazane, bo łatwiej mi jest wyobrazić sobie jak wygląda dany fragment ogrodu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: