Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Przeprowadzka Katowice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 1:58 pm    Temat postu: Przeprowadzka Katowice Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru firmy która zajmie się przeprowadzeniem przeprowadzki w Katowicach i stąd moje pytanie na kogo według Was warto postawić, a może ktoś coś więcej słyszał na temat Repotrans jeśli tak to z góry dziękuję za podpowiedzi!


Ostatnio zmieniony przez Joasia89 dnia Sob Kwi 04, 2020 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam bardzo dobrą firmę przeprowadzkową z Gdańska mianowicie tiptoptrans.pl . Warto skorzystać z jej usług, ponieważ sprawnie pomaga w przeprowadzkach zarówno prywatnych, jak i firmowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto również mieć namiar na taką firmę jak https://przechowalnia-mebli.pl/pl/mini-box/ dzięki której, będziecie mogli przechować meble i inne rzeczy, podczas przeprowadzki. Firma działa bardzo prężnie na terenie Warszawy - odbierają mienie od klientów, przewożą je w bezpieczny sposób, a później magazynują, po uprzednim podpisaniu umowy. Sama miałam okazję korzystać z ich oferty, i jak najbardziej mogę ich polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam się przeprowadzać do nowego domu i szukam dobrej firmy dla której przeprowadzki codzienność. Która potrafi sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi zleceniami. Ponoć warto zgłosić się do firmy JAPA Przeprowadzki, czy to prawda? Słyszałam, że oferują oni nawet transport fortepianów, przedmiotów o dużych gabarytach i wszystkim zajmują się od A do Z. Czy to prawda? Miał ktoś z was może do czynienia z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o przeprowadzka Warszawa to ja polecam zadzwonić do firmy Przeprowadzki od A do Z, to solidna firma, ceny maja dużo korzystniejsze niż konkurencja, są terminowi, solidni, wszystko dokładnie pakują, także jak kogoś sprawdzonego potrzeba to śmiało uderzaj do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast z tego co kojarzę ja, to moja kuzynka korzystała z usług http://przeprowadzki-warszawa.com.pl/transport-mebli-warszawa-ujazdow i była bardzo zadowolona. Wszystkim zajęli się naprawdę facho... Chociażby zdemontowali meble, dobrze je zabezpieczyli, a potem przewieźli. Nic się nie uszkodziło. Także super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić przeprowadzki Kraków ceny , gdzie znajdziecie usługi firmy zajmującej sie przeprowadzkami. Jeżeli jesteście zainteresowani i planujecie przeprowadzkę, to polecam wejść na stronę i zapoznać sie z ich oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poszukać kogoś lokalnie oczywiście, z tym nie powinno być większego problemu, szczególnie w większych miastach. Postawiłam na przeprowadzki gdynia. W dobrej cenie znalazłam tak kompleksowe usługi transportowe, nawet zajmują się tu magazynowaniem i utylizacją mebli. Nie ma co samemu brać się za takie zadania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja mam do Was pytanie odnosnie oferty http://www.dar-bet.com.pl/przeprowadzki-krajowe/przeprowadzki-sosnowiec/ co mozecie powiedzieć na ten temat? Widzę, że ta firma ma doświadczenie w przeprowadzkach krajowych, dlatego myślę czy ich usługi są na tyle dobre, że warto skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam że kiedyś korzystałam z usług firmy https://www.liderpak.pl/przeprowadzka-plan-dzialania-w-poszczegolnych-krokach/ odnośnie przeprowadzek, byłam z nich bardzo zadowolona dlatego też mogę ich śmiało polecić, zadbali o najmniejsze szczegóły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Sro Mar 15, 2023 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę też polecić firmę przeprowadzkową, długo szukałam takiej która spełni w stu procentach moje oczekiwania i udało ale dodam tylko że warto od takiej firmy zakupić też kartony do przeprowadzki bo wtedy o wiele łatwiej i szybciej można się spakować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl