Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zabawki dla niemowląt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 4:06 pm    Temat postu: Zabawki dla niemowląt Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu sprawdzam różnego rodzaju blogi, sklepy internetowe w poszukiwaniu zabawek dla najmłodszych i kilka osób pisało, że kostka dla niemowlaka jest dobrym wyborem. Fajnie jak rodzice dadzą mi tutaj kilka porad, bo niedługo na świat przyjdzie moje pierwsze dziecko i chciałbym żeby wyprawka była jak najlepiej przygotowana. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukając zabawek dla moich dzieci trafiłam do świetnie zaopatrzonej księgarni, w której są zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html Dla tych najmłodszych znajdziecie dużą ofertę w zakładce - dla maluchów. Min są tu grzechotki, zabawki do kąpieli. Mi się spodobał sensoryczny pingwinek Wańka wstańka dla niemowląt leżących na brzuszku i dla maluszków które zaczynaja raczkować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jest prawda, że zabawki czy inne też produkty dla dziecka najlepiej wybierać ze sprawdzonych miejsc. Ja przykładowo teraz odkryłam firmę babyville.pl , która ma obszerny wybór i mają tam sprawdzone, bezpieczne produkty. Także czy potrzebne są gryzaki, tekstylia, czy artykuły poporodowe - tam wszystko to dostaniemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli szukacie jakiś przydatnych gadżetów to sprawdźcie na ofertę na https://kosznapieluchy.pl/produkty/ to kosz na zużyte pieluch, który zapewnia ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, zarazkami i bakteriami. Fajny produkt, którego sobie naprawdę chwalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postanowiliśmy nie kupować zabawek, bo najpewniej dostaniemy je w prezentach. Póki co utknęliśmy na wyborze wózka. Podoba nam się Euro-Cart Flex. Chociaż jest spacerówką, producent zapewnia, że będzie bezpieczny dla noworodka. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu produktów dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej polecam zajrzeć do ofert sklepu https://caretero.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl