Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Meble do kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej jakości meble ma również firma JOPP Design z Krakowa. Polecam jeśli chcecie nieco odświeżyć swoją kuchnię i sprawić, by przebywanie w niej stało się przyjemniejsze.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć piękne meble do kuchni to zobacz ofertę tego sklepu online https://tanie.to/ Nie tylko znajdziesz tam ciekawe wzornictwo ale także niskie ceny a to chyba najważniejsze dla klienta. Ja na pewno coś sobie zamówię jak tylko będę mieć chwilę żeby przejrzeć wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja meble miałam na wymiar, ale brakowało mi jakichś takich półeczek wiszących i wieszaków. Musiałam sobie zamówić jeszcze ze sklepu Emako, ponieważ jak się okazało mam za dużo rzeczy, a za małe meble. Jednak przez lata trochę się uzbierało garnków czy talerzy. Kuchnia to mój azyl więc na wyposażenie nigdy nie żałowałam pieniędzy, lubię kulinarne popisy, spróbować coś nowego, dlatego potrzebowałam więcej garnków czy akcesoriów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam stołu na wysoki połysk, ale wszędzie były bardzo drogie. Już myślałam, że będę musiała zmienić plany, kiedy udało mi się znaleźć niedrogi i bardzo ładny stół w kolorze białym https://www.homebook.pl/produkty/stoly za raptem 400 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądna cena. Teraz tylko krzesła muszę do stołu dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak stoicie ze sprzętami do kuchni? Na pewno te trzeba też będzie kupić. Zobaczcie sobie tu może i porady od https://chobotdesign.pl/blog-projektancki/zlew-ceramiczny-czy-granitowy/ dotyczące wybrania zlewu. Mnie się przydały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to prawda, że firma Primagran oferuje najlepsze baterie kuchenne oraz zlewozmywaki? Pytam, ponieważ teraz wyposażam mamie kuchnie i w prezencie jeszcze chce kupić jej tego typu wyposażenie. Wtedy praktycznie wszystko będzie mieć porobione już na długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni przyda się bardzo dużo miejsca i warto także zerknąć na szafy na wymiar. Dzięki nim uda się pomieścić wszystkie akcesoria kuchenne i dobrze wykorzystać całą przestrzeń. Firma ma doświadczenie w projektowaniu takich szaf, więc wykonają każdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić chlebaki sklep internetowy. Na stronie znajdziecie sklep internetowy z akcesoriami do kuchni. Regularnie odwiedzam ich sklep, poniewaz mają bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, dobrze... Ale wiecie... Kuchnia to nie tylko meble. To, miejsce gdzie się gotuje, piecze, a nawet i przygotowuje drinki jaka macie w niej barek i nalewak do alkoholu. Możecie więc tutaj wszechstronne prowadzić działania. Grunt to dobre wyposażenie praktycznie do niej zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 611

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając kuchnię Warto też pomyśleć o dobrej jakości sprzęcie i urządzeniach. Przydatną sprawą na pewno będzie dzbanek filtrujący Aquaphor - https://www.czemproyal.pl/dzbanek-filtrujacy-aquaphor . Nie jest to duży wydatek, a już nie trzeba będzie dzwigać wody butelkowanej ze sklepu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy widzieliście ofertę firmy http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-kuchenne-szafy-blonie.html i jakie meble piękne robią? Według mnie warto się do nich zgłosić, bo zyskacie tam coś porządnego i nowoczesnego. Firma ma świetne pomysły, także wam doradzi co do danego projektu, wszystkim się zajmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Co do mebli kuchennych to nie sądzę, aby były z tym jakieś problemy. Ale za to jak ją urządzić tak do końca to już jest dość spore wyzwanie. Dlatego też oczywiście szukałam jakiś inspiracji w internecie. I tak też między innymi trafiłam na Manufaktura w Bolesławcu gdzie mają kubki ceramiczne i nie tylko. Także myślę, że takie kubki świetnie będą się prezentować w każdej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie do kwestii urządzania kuchni można podejść w różny sposób. Ja u siebie w mieszkaniu zdecydowałem się na meble kuchenne na wymiar. Jest to droższe niż zakup mebli systemowych tak popularnych w typowych sklepach meblowych, ale jednak jakość jest ekstra. To bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.
Jakbyście potrzebowali sprawdzonej firmy, to ja zachęcam do zainteresowania się kuchniami od DynarekMeble. Mają duże doświadczenie w projektowaniu kuchni na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar są super, ale nie każdy może pozwolić sobie na nie ze względu na wysoką cenę. Ja osobiście kupując meble do kuchni wybrałem gotowy komplet Semi Line w sklepie Amadio i jestem bardzo zadowolony. Cena niska i na dodatek można sobie wziąć na wygodne raty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do kuchni powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Ja mam w kuchni bardzo dużo szafek dlatego do niektórych wybrałam specjalne kosze, które ułatwiają przechowywanie. Takie kosze w rozmaitych wariantach oferuje firma Belmeb https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/wyposazenie-kuchni/kosze-cargo-i-pojemniki.html . To naprawdę świetne rozwiązanie, gdyż pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca, przy jednoczesnym wygodnym wyciąganiu zawartości szafki. Polecam, będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl