Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
gabinet dentystyczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Magdaen



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 3:55 pm    Temat postu: gabinet dentystyczny Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Po kilku latach praktyki w gabinecie dentystycznym postanowiłam otworzyć swój własny biznes. Trochę miałam obawy, że będę mieć za mało klientów, ale na szczęście wszystko idzie po mojej myśli, przychodzi coraz więcej osób i z tego względu chciałabym zadbać o lepsze wyposażenie mojego gabinetu Smile narzędzia, których używam są w dobrym stanie, ale chciałabym iść z duchem czasu i mieć nowoczesny sprzęt. Mieszkam w małym mieście, dlatego łatwiej byłoby mi zamówić sprzęt przez internet, znacie jakieś strony z wyposażeniem dentystycznym? ktoś kupował na https://lubdent.com.pl/sklep-stomatologiczny ? pozdrawiam Smile

Ostatnio zmieniony przez Magdaen dnia Pon Gru 02, 2019 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tomasz2222



Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często chodzę do dentysty.Nawet koleżankę namówiłem ostatnio na dentystę.
_________________
usługi wysokościowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

az1



Dołączył: 03 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema, jestem nowa. Miło tu dołączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że chcesz zdecydować się na tak odważny i pewny krok! To ważna kwestia, więc dobrze, że ją analizujesz i chcesz się jej podjąć. Dlatego też wybierz www.finiata.pl czyli odnawialną linię finansowania. Jest to rodzaj karty kredytowej, z której możliwe jest korzystanie w dowolnym momencie. To naprawdę wygodny i nowoczesny pomysł, który powoli Ci na rozwój Twojej działalności dentystycznej. Teraz, dla nowych klientów, wprowadzony jest system automatycznej akceptacji, dzięki któremu otrzymasz pieniądze już w kwadrans po złożeniu poprawnego wniosku. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja staram się również bardzo często chodzić od gabinetu dentystycznego gdyż wiem, że moje zęby nie są najwyższej jakości i potrzebuję takich wizyt. Także na pewno wiem, ze warto każdemu polecić bonding zębów gdyż warto jest na dobrą sprawę zadbać o stan naszego uzębienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to tak średnio dwa razy do roku, i to bez strachu, nie tak jak kiedyś. Należy przejąć kontrolę nad strachem przed dentystą. Poza tym, polecam wam ten artykuł https://fareclasklep.pl/estetyka-usmiechu-skuteczne-sposoby-na-olsniewajacy-usmiech/ jeśli chcecie mieć zdrowe zęby. Czasami wystarczy je wybielić lub założyć licówki i można się cieszyć pięknym uśmiechem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl