Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
jak przechowywać rośliny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

neroli



Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 8:37 am    Temat postu: jak przechowywać rośliny? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Moja firma rebranduje się w kierunku ekologicznym - nową politykę akcentujemy na wiele sposobów, również na branżowych targach. I tak ważnym elementem stoiska, stworzonego według wskazówek ekspertów stały się rośliny - najzwyklejsze domowe kwiaty, taka zielona dekoracja + podkreślenie naszych wartości.
Problem w tym, że Ci specjaliści z http://eventlogistica.com/oferta/stoiska-targowe-wystawowe znają isę na konstrukcjach targowych, a nie pielęgnacji roślin... Może znawcy ogrodnictwa będą mieli jakiś pomysł na to, jak dbać o nie i transportować kwiaty pomiędzy kolejnymi wydarzeniami, żeby nie traciły nic ze swoich walorów???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od roślin, ja mam tylko doniczkowe więc nie mam z tym problemu ale lecę jutro do m1 w Krakowie bo ma tam być giełda roślin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to są typowe rośliny doniczkowe - wystarczy prawidłowe podlewanie i odżywianie a w trakcie transportu dobra ochrona.
Choć myślę że długo takie rośliny nie nacieszą swoim widokiem - bo rośliny nie lubią zmian miejsca.


_____________
Polecam artykuł
https://www.gran-bruk.pl/pl/rolety-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl