Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Firanki na metry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

nama



Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 3:20 pm    Temat postu: Firanki na metry Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz nietypowej długości firan do wielkiego salonu czy innego pomieszczenia to koniecznie zajrzyj na firany metrażowe sklep internetowy - oni mają piękny i ogromny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kopul



Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej nie kupuję takich firanek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może i bym coś takiego kupiła, ale zdążyłam szybciej w sieci znaleźć ten sklep http://strefa-firan.pl/ i nie mam już problemu z wyszukiwaniem najlepszych firan pod słońcem. Co prawda może jeszcze niczego nie kupiłam i o jakości się nie wypowiem, ale z pewnością podobają mi się przedstawione tam produkty. I na pewno kiedyś zrobię tam zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że firanki. Szczególnie w kuchni. Rolety to jednak średnie rozwiązanie, bo zabierają dużo światła, sprawiają że jest ciemniej... A firanki przepuszczają światło Ja niedawno kupowałam na https://kasandra.com.pl/firanki-firanki-gotowe-do-kuchni-c-3_19.html piękne firanki do kuchni i zamówiłam tam też już firanki do salonu i sypialni. Są w dobrych cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz pojęcia jak udekorować okna w kuchni? Czy używac zwykłych firanek czy może w ogóle? Ja wykorzytsałam radę ze strony https://twojefirany.pl/blog/zazdrostki-urok-okna-w-kuchni/ i użyłam zazdrostki. Jest to bardzo fajny dodatek który idealnie wkomponuje się też w twoje wnętrze. Nie chcemy aby wnętrze naszego domu było obserwowane przez obcych. Polecam artykuły na tej stronie\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie jakiś ciekawy firanek do kuchni, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę tego sklepuhttps://nietylkofiranki.pl/195-Przescieradla-z-gumka l . Według mnie mają największy wybór różnorodnych tekstyliów i najniższe ceny na rynku. Przejrzyjcie sobie ich ofertę i dajcie znać, co o niej uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie powiem Wam szczerze, że nie do końca wiem, jak to zrobić, ale myślę o bardzo fajnych dekoracjach okna w kuchni. Takie wyposażenie wnętrz również jest ważne pod kątem całego domu. Moim zdaniem to będzie dopełnienie stylizacji. Kuchnia owszem, przede wszystkim powinna być użyteczna, ale to wcale nie znaczy, że nie może wyglądać dobrze. Mam nadzieję, że macie też takie zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie będzie to wszystko ogarniać z pomocnikiem, ale dekorowanie domu to moja sprawa i ja muszę mieć wszystko po swojemu. Dlatego nie wiem nawet, czy firanki będę miała, czy nie zdecyduję się na nowoczesne rolety dzień i noc . To moim zdaniem o wiele lepiej wygląda. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, przepiękne firanki Łódź to świetny sposób na nadanie pomieszczeniu elegancji. Mają one moc poprawienia ogólnego wystroju i atmosfery w domu lub mieszkaniu, wprowadzając więcej ciepła i przytulności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie firanki trzeba też mieć gdzie powiesić i oczywiście służą do tego karnisze. Obecnie na rynku nie brakuje fajnych propozycji, a fajną nowością dla wielu osób są karnisze elektryczne. Bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie wtedy, kiedy mamy wysokie pomieszczenia i firany oraz zasłony są bardzo długie. Na stronie https://www.studiotkaniny.pl/ - Firany, zasłony, dekoracje okien Poznań - Studio Tkaniny możecie takich karniszy szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl