Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Salon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MartinBic



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 111

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 12:31 pm    Temat postu: Salon Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukaliscie inspiracji do salonu? https://www.ceneo.pl/Salon Ja znalazlam fajna stronke z super pomyslami. Obczajcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam się nad tym jak wykończyć swój salon i pomyślałem, że może położenie jakiś tego typu płytek na podłogę będzie dobrym rozwiązaniem? Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo ciekawych inspiracji. Dzięki takim zestawieniom o wiele łatwiej wybrać coś do własnego salonu. My się teraz skupiamy na samych dodatkach. Meble i wypoczynek już mamy. Zamówiliśmy kilka drobiazgów, w tym poduszki dekoracyjne https://www.indelo.pl/poszewki-dekoracyjne-cat-528. Myślimy jeszcze nad zasłonami. Czy teraz już nie są modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zaplanowany remont salonu. Chcę zmienić przede wszystkim kolorystykę ścian. Dzięki pomysłom na http://trawertyndekoracje.pl/zainspiruj-sie-natura-brazowa-farba-do-scian/ chyba i ja u siebie będę mieć ściany w brązowym kolorze. Zawsze miałam jasne kolory, pora na odmianę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie salonu może być trudnym zadaniem. Podstawowym elementem wyposażenia na pewno jest teraz telewizor. Wiadomo, że na pewno będziecie dużo z niego korzystać, dlatego warto wybrać energooszczędny. Pod adresem: https://vobis.pl/poradnik/jak-wybrac-energooszczedny-telewizor jest poradnik, z którego dowiesz się jak możesz właśnie taki wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2700

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracja salonu jest wbrew pozorom nie łatwym zadaniem z którym pomogą Wam sobie poradzić wskazówki dotyczące aranżacji salonu w stylu skandynawskim przygotowane przez Renomowany sklep Libro meble. Wszystkie zawarte przez nich informacje ułatwiają aranżację przestrzeni ponieważ są przygotowane przez specjalistów którzy od lat zajmują się meblami pasującymi do każdego wnętrza. Dodatkowo poza informacjami znajdziesz bardzo bogatą ofertę mebli Polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama to wszystko na spokojnie ogarniam i mam wrażenie, że warto sobie to sprawdzać jak pomalować pokój żeby go optycznie powiększyć , bo ja mam małe opcje i nie jestem pewna, czy to jest coś sensownego. No i ja mam wrażenie, że to naprawdę mam nadzieję, że sobie to sprawdzić. Jestem pewna, że będziemy sobie to ogarniać na spokojnie. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl