Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
szczotka do chwastów?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Sebastian Piórko



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: PL

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 2:39 pm    Temat postu: szczotka do chwastów? Odpowiedz z cytatem

Witam.
W poszukiwaniu innych (niż chemiczne) sposobów niszczenia chwastów w szczelinach pomiędzy kostkami znalazłem urządzenie Arigo. Czy ta szczotka rzeczywiście jest skuteczna i jak długo po zabiegu nie rosną chwasty?
pozdrawiam Seba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Agata



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: GARDENPLANET

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 3:31 pm    Temat postu: Re: szczotka do chwastów? Odpowiedz z cytatem

Sebastian Piórko napisał:
Witam.
W poszukiwaniu innych (niż chemiczne) sposobów niszczenia chwastów w szczelinach pomiędzy kostkami znalazłem urządzenie Arigo. Czy ta szczotka rzeczywiście jest skuteczna i jak długo po zabiegu nie rosną chwasty?
pozdrawiam Seba

Zadaniem szczotki Armigo jest mechaniczne usuwanie chwastów spomiędzy szczelin w nawierzchniach utwardzonych, więc ingerencja herbicydów jest całkowicie wyeliminowana. Sposób jej działania jest bardzo skuteczny, a szczeliny pozostają czyste, gdzie np. przy stosowaniu środków chwastobójczych pozostają zeschnięte naziemne części roślin (co zdecydowanie nie wygląda zbyt estetycznie).
Trudno określić czas po jakim znów pojawią się chwasty. Uzależnione jest to m.in. od najbliższego otoczenia, czy występują w okolicy rośliny, które mogą się rozsiać.

pozdrawiam
Agata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej byłoby zajrzeć do takiego miejsca jak gardenowo.pl. Jest to świetne miejsce, gdzie można kupić różne narzędzia do ogrodu, odstraszacze, czy nawet meble. Ja właśnie rozglądam się tutaj https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy/srodki-ochrony-roslin za środkami do ochrony roślin. Wiadomo, że niektóre roślin bywają delikatne i wymagają jeszcze większej pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna ta szczotka, kupię taką w najbliższym czasie. Zastanawiam się też nad paroma innymi sprzętami do ogrodu, w sklepie http://sklep.elektromajster.com.pl/ wypatrzyłam dobrą kosiarkę do trawy. Moja stara kosiarka ledwo dociągnęła do końca ostatniego sezonu i myślę, że w tym roku muszę kupić coś nowego. Może zainwestuję też w nową siekierę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, ciekawe, bo akurat ja nie lubię chwastów w takich miejscach, nawet bardzo , więc wdzięczna będę za zopiniowanie tego sprzętu. Dodatkowo może powiecie mi ,czy Traktory i kosiarki samojezdne Oleo-Mac na Ceneo warto kupić? Mam na myśli jeden model, ale to ogólnie fajnie byłoby porozmawiać o tego typu wyposażeniu, na pewno oprócz mnie wiele osób na tym skorzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karol332



Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takim czymś to ja jeszcze nigdy nie słyszałem.Dla mnie to jest kosmos.
_________________
stopkunom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

CristopheR



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taka szczotka może się jak najbardziej sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 10:38 am    Temat postu: Re: szczotka do chwastów? Odpowiedz z cytatem

Sebastian Piórko napisał:
Witam.
W poszukiwaniu innych (niż chemiczne) sposobów niszczenia chwastów w szczelinach pomiędzy kostkami znalazłem urządzenie Arigo. Czy ta szczotka rzeczywiście jest skuteczna i jak długo po zabiegu nie rosną chwasty?
pozdrawiam Seba


Ciekawa propozycja, chyba zakupię taką szczotkę zamiast używać chemii.

---------------
prawnik

https://www.swiatprawa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety takich rzeczy ja również jeszcze nigdy nie używałem więc ciężko jest mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. Oczywiście polecam każdemu bardzo ciekawy wpis na stronie https://4bud.pl/herbicydy-rodzaje-i-zastosowanie/ ponieważ wybór właściwych herbicydów ma ogromne znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej jakości narzędzi ogrodniczych to koniecznie zajrzyjcie do tego sklepu https://sklep.wolf-garten.pl Ten sklep charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami produktowymi. Jednocześnie najwyższe standardy jakości, pasja i dbałość o szczegóły są na pierwszym planie produkcji. Warto do nich zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Nie Sty 08, 2023 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nadal nurtuje cię to pytanie, to polecam zajrzeć na stronę https://podajtenarzedzia.pl/ - tutaj na pewno znajdziesz rozwiazanie w kwestii narzędzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl