Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Meble na zamówienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 4:20 pm    Temat postu: Meble na zamówienie Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie będzie mi potrzebna stolarnia konin. Planuję wyremontować całe mieszkanie. Od dawna marzyły mi się meble na zamówienie. Widziałam, że projektem i wykonawstwem zajmuje się firma Degosh https://degosh.pl/uslugi-stolarskie-konin/. Polecacie współpracę z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 625

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie w sklepach jest tak dużo mebli że warto poszukać niż zamawiać specjalnie na zamówienie - https://www.sfmeble.pl/p/konsola-loft-80x30-cm-czarna . Raz, że będzie taniej, a dwa też szybciej dużo. W Internecie sklepów online przecież ogrom, popatrzcie sobie, poszukajcie. Może akurat znajdziecie mebel, który wpasuje się idealnie w Wasze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 413

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble biurowe przede wszystkim powinny być funkcjonalne, aby móc odpowiednio zagospodarować całą przestrzeń dla pracowników i jednocześnie wszystko miało swoje odpowiednie miejsce. Dlatego jeżeli zabieracie się za kompletowanie wyposażenia biurowego to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ gdzie będziecie mogli także liczyć na nowoczesny styl. Nam udało się stworzyć biuro tak jak sobie zaplanowaliśmy, aby pracownicy mogli po prostu skutecznie działać. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić ofertę, z której sam wielokrotnie korzystałem. Dlatego chciałbym Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze meble do aranżacji wnętrz, w tym szafka na buty . Ktoś z Was również korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1477

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja nigdy jeszcze takich mebli nie miałem okazji zamawiać i tym bardziej jeśli jeszcze chodzi o meble do mojego nowego biura. Teraz doskonale wiem, ze umeblowanie biura Poznań wbrew pozorom nie jest niczym strasznym i warto jest to zrobić raz i porządnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl