Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Konto bankowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 11:46 am    Temat postu: Konto bankowe Odpowiedz z cytatem

w niedalekiej przyszłości mam zamiar podjąć jakąś pracę i nie wiem dokładnie czy za miesiąc czy za trzy będzie mi potrzebne stworzenie swojego konta bankowego, pytanie gdzie najlepiej takie konto otworzyć, najlepiej jakby prowadzenie było darmowe, ktoś coś poleca ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zastanowić sie nad kontem bankowym oszczędnościowym Dzięki temu możesz dodatkowo zarabiać. Obecnie dobre warunki ma konto oszczędnościowe w Alior bank:
Oprocentowanie: 3%
Ograniczenia kwotowe: do 20 000 zł
Koszty: 0 zł za prowadzenie, 0 zł za pierwszy przelew w danym m-cu (10 zł za każdy kolejny).

W sieci masz ranking takich kont, polecam sobie przejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór konta powinien zależeć od tego czego potrzebujesz. Najlepiej to odwiedź placówkę Nest Banku - https://nestbank.pl/placowki/ciechanow. Ja właśnie tam mam konto i powiem szczerze, że mogę śmiało polecić. Wszystko działa tak jak należy, dobre warunki i fajnie działająca strona i aplikacja mobilna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sob Mar 07, 2020 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samych kont bankowych jest cała masa i to tak naprawdę tylko od nas zależy na jakie się zdecydujemy. Ja preferuję takie, które od razu obsługuje waluty obce. Nawet jak czytałam o walutach na http://klientonline.pl/ to jestem zdania, że to jest przyszłość mieć takie konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam bardzo Nest Bank. Tam chyba obecnie najlepiej zalozyć konto osobiste. Mają wszystkie zagwarantowane wszystkie usługi dożywotnio. Na pewno chcą przyciągnąć nowych klientów Trochę o tym poczytałam na w jakim banku założyć konto , znalazłam też inne, dobre opinie o różnych bankach, jednak to Nest wydaje sie byc najwaściwszym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam nawet i konta w dwóch bankach:) Jedno typowo jako konto do oszczędności, a drugie do normalnego korzystania, robienia zakupów, dostawania przelewów z pracy:) Zastanawiacie się czy w ogóle trzeba zakładać konto w banku? Poczytajcie sobie coś na ten temat na stronie https://naklo24.pl/Konto_osobiste_-_must_have_XXI_wieku,79364.html Poczytajcie sobie coś więcej o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie zakładają konta bankowe z róznych powodów, dlatego chciałbym Wam polecić https://adsarna.pl/ranking-kont-osobistych/. W przypadku prowadzenia konta bankowego trzeba zwracać uwage na rózne sprawy, aby nie płacić pozniej niepotrzebnych kar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę posiadanie konta bankowego jest na pewno bardzo ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto wiedzieć jak założyć firmowy rachunek bankowy. Ogólnie bardzo fajnie o tym napisano w https://www.thompsonstein.com/zagraniczny-rachunek-bankowy/firmowy-zagraniczny-rachunek-bankowy/ i jestem zdania, że są to istotne kwestie dla wielu z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bardzo dobry bank, to w moim mniemaniu warto zajrzeć na tą stronę internetową - bsraszyn.pl . Oferują kojnta na bardzo dobrych warunkach i muszę przyznać, że sam jestem zaskoczony. Chciałem założyć konto osobiste dla dzieci i udało mi się to zrobić na dogodnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl