Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Torebka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MartinBic



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 111

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:39 pm    Temat postu: Torebka Odpowiedz z cytatem

hej. jaka torebke powinnam wybrac na wesele? Torby na zakupy Czy taka bedzie pasowac do zoltej kreacji? Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... no raczej jeśli wybierasz się na wesele, to nie kupuj torby na zakupy. Uważam, że jeśli szukasz torebkę pod konkretną kreację, bierz kreację pod pachę, udaj się jak możesz do galerii handlowej w Rzeszowie Millenium Hall https://www.milleniumhall.pl/ a tam już z pewnością panie pomogą Ci w dobraniu torebki. Poza tym życzę Ci udanej zabawy. No i pamietaj, że za tydzień galeria obchodzić będzie 8 urodziny, więc możesz liczyć na niemałe rabaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na prezent sprawiłem żonie taki plecaczek skórzany - https://zeskory.com/58-plecaki-plecaczki-damskie-skorzane. Zdecydowanie bardziej praktyczny według niej niż torebka, więc może u Ciebie też coś takiego się sprawdzi. Fajny na najpotrzebniejsze rzeczy, do tego pasuje do wielu różnych kreacji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zemka



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do złotej sukienki ciężko dobrać jakąś torebkę. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie klasyczna czarna torebka, inny kolor torebki nie będzie pasował. Spójrz na ten model z merg:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałabym coś niewielkiego, by sie zmieściła obok mnie na przykład na stole. Poszukaj w asortymencie w sklepie https://domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie Mają bardzo ładne torebki damskie w przeróżnych kolorach, jak i w różnym zakresie cenowym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez torebki ani rusz co nie:) Jak już kupować to może jakąś większą, tak żeby wszystko bez problemu do niej się zmieściło. Jak szukacie aktualnie czegoś dla siebie to może Torebka Z Myszką Miki wam się spodoba? Według mnie powinna ta być idealnym rozwiązaniem i to do wielu sytuacji, stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że internet jest teraz pełen ciekawych ofert więc jeżeli ktoś szuka torebek skórzanych to jest kilka miejsc które mógłbym polecić. Jednym z nich jest Galanteria skórzana na StylowaGalanteria.com - z tego co możecie zobaczyć wybór jest ogromny, a dodatkowo pozytywne opinie poprzednich klientek tylko potwierdzają wysoką jakość tych produktów. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebki są konieczne do różnych stylizacji, ale też można znaleźć wiele takich, które sprawdzą się do pracy. Jak najbardziej opłaca się zerkać na takie torebki, które mamy w sieci, np. torebka damska listonoszka jest wygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie stronę https://puccini.pl/torebki-damskie/crossbody Są tu bardzo ładne eleganckie torebki w różnych wariantach kolorystycznych. Jaj mam z dwie upatrzone. I w niedługim czasie kupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest baaardzo duży wybór torebek. Ja ubieram się raczej na sportowo, więc wybieram torebki, które pasują do takiego stylu http://magazyn.mohito.com/porady/torebki-na-co-dzien-zobacz/ . Czasem też skuszę się na założenie plecaka, bo jest wygodny i pojemny. Bardzo fajnie w stylizacjach sprawdzają się też torebki nerki. Jeszcze takiej nie mam, ale przymierzam się do zakupu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was torebka to dobry pomysł na prezent?

diabetyk24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko kobiety używają toreb. W męskich stylizacjach także wykorzystywane są torby różnego typu. Jeśli będziecie szukać męskiej aktówki lub torby lekarskiej to zerknijcie na ofertę luksusowych produktów skórzanych od firmy ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niego/torby-lekarskie . Wszystkie torby od nich wykonywane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, robione są ręcznie i z dbałością o wszystkie szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeżeli mogłaby wam coś doradzić, to myślę że warto również zerknąć sobie na ofertę sklepu wittchen.com. Widziałam że jest tam dostępna listonoszka damska w bardzo dobrej cenie, więc jeżeli interesują was tego tego produkty, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat raczej takie dodatki mnie za bardzo nie interesowały ale jestem zdania, że ważnym jest to wiedzieć jaki plecak dla dziecka nieprzemakalny kupić. W każdym razie bardzo fajnie o tym napisano w https://www.krainaszkraba.pl/plecaki-3-/5772-a-little-lovely-company-plecak-cloud-blue.html więc tak naprawdę zachęcam was do zapoznania się z tymi produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl