Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
badanie krwi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Wilibaldkot



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 3:11 pm    Temat postu: badanie krwi Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,jestem zdecydowana na podłaczenie kroplowki witaminowej i muszę przejsć badania laboratoryjne-badanie krwi i szukam miejsca gdzie wszystko to oferują razem..polecacie jakieś?

edit: przyjaciolka poleciła mi http://witamedica.pl/badania-laboratoryjne/badania-pobieranie-krwi/, podobno ona tam była, wszystko na tip top, no to ja też pojde Smile


Ostatnio zmieniony przez Wilibaldkot dnia Pon Wrz 30, 2019 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

plakowski90



Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w warszawie to best-med jest spoko, ale generalnie idz do pierwszego lepszego lekarza... I popros o skierowanie to nie ma znaczenie gdzie ty pojdziesz.

______________
zabieg cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłam niedawno morfologię więc te normy sobie chętnie przejrzałam. Babcia też teraz poszła na badania w ramach akcji droga do zdrowia. Namawiałam ją żeby się przebadała w diagnostyce na wszelki wypadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

towok



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto robić badania krwi prywatnie czy nie?
_________________
strony internetowe gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Sittunio99



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nieraz badałem krew w Rybniku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już robisz badania krwi to przy okazji poszerz je USG i sprawdź swój stan. Takie badania zrobisz tutaj https://www.gabinetusg.com.pl/ w dobrej cenie i na pewno warto bo o zdrowie trzeba dbać. Koszt stosunkowo niewielki jak za pewność że jest się w pełnie zdrowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania krwi są bardzo ważne dlatego też powinniśmy pamiętać o robieniu takich badań przynajmniej raz w roku. Moja przyjaciółka dość długo nie chodziła do lekarza i teraz jak zrobiła badania to okazało się, że powinna pójść do hematolog . Mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie to nic takiego strasznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usg tętnic możecie wykonać w placówce w Łodzi. Ja jako ich pacjent mogę polecić tą placówkę z całego serca. Lekarze którzy mają wysokie kompetencje bardzo pomogli mi w moich bólach nóg. Przed przyjściem do ich zakładu opieki nie miałam pojęcia co się z moimi żyłami dzieje, a tak naprawdę były w kiepskim stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Jak już mowa o badaniach to wiadomo, że będąc w ciąży musimy mieć bardzo często robione takie badania krwi. Ale mnie zastanawia jedno czy jak jest się w ciąży to witamina b12 w ciąży ma duże dla nas znaczenie? Bo okazało się, że ja ma troszkę niski poziom tejże witaminy i nie wiem czy mam już panikować czy jeszcze nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas warto dobrze się przebadać i to nie tylko krew. Powinniście kontrolować swój stan zdrowia i szybko reagować na powstające problemy, szczególnie te, które są bezobjawowe. Jeżeli chodzi o zadbanie o swoje zdrowie to również oferta od https://esklep.brandvital.eu/produkty/aparaty-sluchowe/aparaty-zauszne,2,407 powinna was zainteresować. Ja znalazłam w tym sklepie aparaty słuchowe, kupowałam taki dla mojego dziadka, ale też można liczyć tu na bardzo duży wybór akcesoriów rehabilitacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania krwi, to w sumie taka podstawa... Chociaż one jeszcze nie wszystko nam powiedzą... Przykładowo jak macie problem ze skórą, to najlepiej wybrać się do dermatologa http://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/dermatologia/ i tak jest w przypadku wszelkich innych problemów. Trzeba wybrać się do odpowiedniego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2303

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce wykonać jakieś usg to polecam wybrać sie do kliniki gdzie wykonują usg mięśni ja tam byłam i wiem że tam pracują najlepsi specjaliści. Oni podchodzą profesjonalnie i indywidualnie do każdego swojego pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2644

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, niedawno zrobiłam wyniki morfologii i wysżło mi,że mam niedobory niektorych skladnikow. Zastanawiam się nad ich suplementowaniem. Co sądzicie na ten temat https://auraherbals.pl/leksykon/kwas-gamma-aminomaslowy-gaba/ ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie oraz wszystkie sugestie,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 9:29 am    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Diagnostyka to najlepsza sieć laboratoriów . Zwykle to u nich robię badania krwi i moczu.


_______________
tatuaże
https://www.luckyseven.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Sob Lip 15, 2023 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl