Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Hurtownia opon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 9:28 pm    Temat postu: Hurtownia opon Odpowiedz z cytatem

Prowadzimy z mężem dobrze prosperujący warsztat samochodowy. Chcemy poszerzyć nasze usługi o sprzedaż opon. Do tej pory umożliwialiśmy przechowanie oraz wymianę. Szukamy dostawcy z dobrymi cenami, który mógłby nam dostarczać zakupiony towar do sklepu przy warsztacie. Znalazłam hurtownię https://platformaopon.pl/ Mają bardzo duży wybór od różnych dostawców. Ktoś z was robił już u nich zakupy? A może znacie jeszcze inne hurtownie warte polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MFisc



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarze tylko hurtownia wyrobów hutniczych kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zdarza się podczas jazdy taką opnę poważnie uszkodzić. Wiem coś o tym, bo sama wjeżdżając w dziurę tak uszkodziłam jedną, że mogłam tylko pomarzyć o dalszej drodze. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko szukać jakiegoś wulkanizatora w najbliższej okolicy. Na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-gdynia/ znalazłam mobilną wulkanizację, która podjechała na miejsce mojego postoju. Uporali się z uszkodzoną oponą na miejscu i mogłam jechać dalej. Uważam to za rewelacyjne rozwiązanie dla kierowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl