Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
prawdziwy ból
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem nie do życia jak mnie boli głowa. Jak ktoś ma migreny to to jest naprawdę ciężkie.


______________________
rehabilitacjamolski.pl fizjoterapia Bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Sob Maj 13, 2023 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominaliście o bólach stawów i niestety, ale po intensywnych treningach mi też zaczęło to doskwierać, jak sobie z tym radzić? Sprawdzałem różne strony z poradami i można zamówić preparaty oparte na składzie naturalnym jak np. https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel w postaci żelu, który łatwo się wchłania i ponoć przynosi dobre rezultaty, działa skutecznie i przeciwbólowo. Próbowaliście? Jak wygląda to w praktyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Wto Cze 13, 2023 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie przyjmowałby dobry laryngolog https://enel.pl/usluga/laryngolog/. Potrzebuję zbadać swój słuch i niestety nie wiem za bardzo do kogo mogłabym się z tym zgłosić. Jeżeli moglibyście mi coś w tej kwestii polecić, byłabym wam bardzo wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z telekonsultacjami lekarskimi za pośrednictwem portalu Med24. Jestem pod wrażeniem wygody i skuteczności takiej formy kontaktu z lekarzem. Nie musiałam czekać w kolejce w przychodni, a sama wizyta odbyła się bez wychodzenia z domu. W dodatku otrzymałam trafną diagnozę i wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Polecam spróbować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na ból stawów pomogły dopiero wkładki ortopedyczne od https://fororto.pl/. Polecam bo sprawdzają się super i pozwalają uwolnić się od dyskomfortu.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Sro Lip 19, 2023 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjną placówką świadczącą opiekę zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ jest https://szpitalzywiec.pl/ Dostarczają opłacalne, wrażliwe kulturowo rozwiązania, które spełniają międzynarodowe standardy jakości zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Tam znajdziecie pomoc jakiej potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 234

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli ciało mówi, że boleć nie powinno a jednak ten bol się pojawia? Można wtedy diagnozować bóle neuropatyczne za które tak naprawdę odpowiada błędnie działający układ nerwowy. Mogą one towarzyszyć różnym chorobom i schorzeniom dlatego nie tak łatwo je zdiagnozować. Na pewno są bardzo uciążliwe i utrudniają funkcjonowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl