Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
sauna w ogrodzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

32zaro



Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 50

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 8:49 am    Temat postu: sauna w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

mi się marzyło saunowanie zimą! rok temu zamontowali nam saunę w ogrodzie - http://www.elmesspa.pl/ bardzo się z niej cieszymy! cały sylwester i nowy rok spędziliśmy na zabawach w śniegu i zabiegach w saunie - komfort i relaks w 100 %
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Adaś778



Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością Very Happy moi znajomi również mają saunę w ogrodzie i ja coraz częściej o niej myślę u siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saunowanie zimą? Na zadaszonym tarasie, to jeszcze rozumiem. Jednak na zewnątrz sobie nie wyobrażam. Zbliża się lato, więc też powoli myślę o zagospodarowaniu mojego ogrodu. Patrzyłam już na ogromne baseny stelażowe w sklepach online. Zamierzamy kupić jeden dość sporych rozmiarów, bo mam sześcioosobową rodzinę. W tym roku zrezygnujemy z wyjazdów wakacyjnych, więc te pieniądze przeznaczymy na urządzenie ogrodu. Może jeszcze zamówię trampolinę dla dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 604

PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, własna sauna w domu to luksus! Są firmy jak ta https://saunasc.pl/ , które oferują sauny na wymiar w Krakowie. To świetne rozwiązanie, bo mając taką saunę u siebie będzie można się w niej relaksować kiedy tylko się będzie chciało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wygospodarować miejsce na saunę w swoim ogrodzie czy domu. Na pewno producent saun https://saunasc.pl/producent-saun/ bez problemu wybuduje każdemu saunę. Zajmuje się tym już od lat, więc ma doświadczenie. I będzie można się relaksować w saunie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, być może to jest luksus, ale też znów nie przesadzajmy, bo tak naprawdę takie https://homegarden.com.pl/sauny-finskie sauny nie są aż tak drogie. Spodziewałam się wyższej ceny. Jeśli więc chcesz postawić sobie na luksus i jednocześnie sprawić, że rozwiązania będą dla Ciebie niezbyt drogie, wybierz saunę zamiast basenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, co? Ja sobie też patrzę na sauny zewnętrzne i myślę, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Taka sauna w domu miejsca nie zajmuje, a kiedy chcesz, to idziesz, nagrzewasz sobie i wypoczywasz. Dla mnie świetna sprawa, a dla was? Jak to widzicie w kontekście całości? Warto się zdecydować, czy nie a bardzo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo rzeczy można mieć w tym ogrodzie, ale prawdę mówiąc, ja sama nie wiem, na co bym się pokusiła. Niektórzy uważają, że sauna, niektórzy basen od Hydropool każą zamawiać.. Owszem. może i stać byłoby mnie na jedno i drugie, ale miejsca tyle nie mam. Stąd będę musiała po prostu poszukać inspiracji. Czy jesteście w stanie coś poradzić mi jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to świetne rozwiązanie, na pewno skorzystam z Waszych porad.

stojak na biżuterię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was temat jacuzzi lub basenu ze spa, to koniecznie sprawdźcie sobie ten wpis: https://hydropool.pl/co-warto-wiedziec-o-wannach-z-hydromasazem-przed-ich-zakupem/ . Oprócz wartościowych informacji na ichniejszym blogu, bezproblemowo zamówicie u nich jacuzzi czy basen z przeciwprądem. Wystarczy sprawdzić ichniejszą ofertę, która jest bardzo rozbudowana. Moim zdaniem po prostu warto Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 8:57 am    Temat postu: Re: sauna w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

32zaro napisał:
mi się marzyło saunowanie zimą! rok temu zamontowali nam saunę w ogrodzie - elmesspa.pl/ bardzo się z niej cieszymy! cały sylwester i nowy rok spędziliśmy na zabawach w śniegu i zabiegach w saunie - komfort i relaks w 100 %


Zazdroszczę sauny w ogrodzie.
Za małe mieszkania są by pozwolić sobie na saunę w bloku niestety.

--------------
http://inhouse.szczecin.pl/lokale/sprzedaz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna jest świetnym rozwiązaniem, jak tylko macie możliwości to polecam zainwestować.

montaż instalacji fotowoltaicznych Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak... Fajnie byłoby mieć saunę, albo jacuzzi w swoim ogrodzie. Ale w sumie nie jest to jakiś wielki problem. Chociażby ruska bania producent oferuje balie ogrodowe i inne wspaniałości dzięki, który można byłoby się odprężać wręcz po królewsku. Warto zastanowić się czy nie jest to coś dla nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl