Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Gdzie kupić szafę gospodarczą?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 1:08 pm    Temat postu: Gdzie kupić szafę gospodarczą? Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, potrzebna mi jest pilnie nowa i dobrej jakości szafa do pomieszczenia gospodarczego. Moze ktoś z was orientuje się gdzie taką kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka dobrej jakości i solidnie wykonana, najlepiej metalowa szafa gospodarcza to rzeczywiście dobry pomysł do takiego pomieszczenia. Jeśli będe wiedział gdzie taką znaleźć na pewno dam Ci znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram meble metalowe są wytrzymałe i trwałe. Zarówno wyposażenie pomieszczenia gospodarczego, jak i meble biurowe do naszej firmy kupowaliśmy w sklepie https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/szafy-biurowe-metalowe/. Szafy gospodarcze zaprojektowane są w praktyczny sposób. Zajmują niewiele miejsca, a schowasz sporo. Z mebli do biura również jestem zadowolona. Zamawiałam z zamknięciem na ważne dokumenty biznesowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja znam kilka sklepów meblowych gdzie robiłem zamówienie jednym z tych sklepów jest https://regmeb.pl/sw_product_category/szafy-socjalne/ akurat tutaj oferta obejmuje szafy socjalne, ale gospodarcze też u nich są. Musisz dokładnie przejrzeć ofertę. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mogę Wam polecić rewelacyjny sklep z chemią gospodarczą jakim jest https://iqbuy.pl/. Z najdziecie tam wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Nie Lut 12, 2023 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie na ofertę na odbiór starych mebli warszawa ta firma to rzetelni ludzie którzy od lat prowadzą biznes i wywożą stare meble które są nie potrzebne i przeszkadzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl